i5 3570 için 800 TL ekran kartı önerisi

Ben zaten idarelik alacağım. Dediğim oyunları oynatsın 1 veya 2 sene yeterli. Bu yüzden mining yapılmış olması çok sorun teşkil eder mi? Kuzenim aynı işlemciyi GTX 750 Ti ile kullanıyor hiçbir sıkıntı yaşamadı. 750 Ti önerir misiniz?

Bizim attığımız kartlar GTX 750 Ti yanından bile geçmez ama performansı seni de üzmez.

Ben zaten idarelik alacağım. Dediğim oyunları oynatsın 1 veya 2 sene yeterli. Bu yüzden mining yapılmış olması çok sorun teşkil eder mi? Kuzenim aynı işlemciyi gtx 750 ti ile kullanıyor hicbir sıkıntı yaşamadı. 750 ti önerir misiniz?
Miningte kullanılmış kartı alma. Yüksek kullanımda, yüksek sıcaklıkta kullanılmış oluyor kartlar. Elinde kalır. 750 ti almanı tercih etmem ileriye dönük olmaz. RX 470 veya 1050Tİ bakabilirsin. RX 560 da işini görecektir. Hangisi daha performanslıysa onu al. Youtube'dan testlerine bakabilirsin.

Yakınımdaki ilanlardan en ulaşılabilir kart 750 Ti o yüzden dedim. Önceliği sizin attığınız kartlardan yana kullanacağım yine de teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sistem seninkine çok benziyor performansına buradan bakabilirsin.

Merhaba. i5-3570 işlemcim var. 2. el ekran kartı alacağım ama pek bilgim yok. Witcher 3, GTA 5 FIFA 21 NBA 2K21 tarzı oyunları oynayabileceğim bir ekran kartı istiyorum. Bütçem en fazla 800 TL. Ne önerirsiniz?
1050Ti ya da bir ihtimal o fiyata bulabilirseniz 1060 3GB tercih edin. RX 470/570 ikinci elde genelde Mining kartı oluyor ve şahsen pek önermem.

800TL gibi bir bütçeye 750Ti da iyi olmaz.

Geri
Yukarı