İ5 3570K Tabanlı Sistemi Güncelleme

Muhammed Topdaş

Hectopat
Daha fazla  
Anakart: GA-Z77M-D3H
İşlemci: i5 3570K
Ekran Kartı : Asus HD 7870 DirectCU II 2GB
Ram: 8GB Ripjawx DDR3 1600mhz cl9
Kasa: HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W midT.

Mevcut sistemim bu şekilde. Yavaştan güncelleme yapmak istiyorum. Önce Samsung 250 gb 850 EVO SSD aldım. Ardından RAM sayımı 16 GB'a çıkardım ( Crucial 8GB Ballistix Tactical DDR3 1600MHz CL8 1.5V PC Ram 2 adet)

Çevremdeki kişilere danıştığım zaman sıranın ekran kartına geldiğini belirttiler. Ve bu konuda sizlerden yardım rica ediyorum. Şuan için GTX 970'e sıcak bakmaktayım. Benzer fiyat aralığında olan ancak daha iyi olur diyebileceğiniz örneklere açığım.

Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:
Evet ben de R9 390 öneririm. Gtx 970 Shadow play için alınır. ( Ben shadow play için alacağım :D ) MSI veya Sapphire almanızı öneririm. Otomatik fan ayarında Asus DCU III 10 derece daha sıcak çalışıyor bu iki modelden.

peki neden 390? daha ucuz bir tercih olması yönüyle daha güzel tabi ama olaya performans olarak bakmak istiyorum. Bir de 390x hakkında düşünceniz nedir?

Ana kartım ve kasam bu 2 ekran kartı için sorun teşkil etmez değil mi? :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı