i5 4200M - 740M laptopa MacOS sürümü önerisi

İlk aşama derken kurulum ekranında diski seçip kurulumu bitirdikten sonra mı? Yoksa kurulum ekranı hiç mi gelmiyor?

İlk aşama derken kurulum ekranında diski seçip kurulumu bitirdikten sonra mı? Yoksa kurulum ekranı hiç mi gelmiyor?
Kurulum ekranı hiç gelmiyor, ilk komut ekranlarında ne olursa oluyor. Bu arada biraz önce ProperTree değilde GenSMBios üzerinden otomatik config değişimi yaptığımda siyah ekrana düştüm, bir kaç key sileceğim diye uyarı geldi zaten. Ancak ProperTree üzerinden de dediğiniz yerleri değiştirince yine uyumsuz hatası almaktayım hala.

Bu config ile deneyin, SMBIOS ayarlamanıza gerek yok.
Hocam config dosyasını değiştirmedim ancak şöyle bir sorun var, şu an bir hata vermiyor komutlar geçiyor ancak Mac kurulum ekranı gelmesindense eski Windows'un Boot'una girmeye çalışıyor nedense.

Büyük ihtimalle kurulumu boot edemeyip Windows'u boot etmeye çalışıyor. Benim attığım configle tekrar deneyin, eğer olmazsa yine OpenCore'da bir EFI hazırlayıp yollayacağım.

Büyük ihtimalle kurulumu boot edemeyip Windows'u boot etmeye çalışıyor. Benim attığım configle tekrar deneyin, eğer olmazsa yine OpenCore'da bir EFI hazırlayıp yollayacağım.
Sizin configle yine uyumsuz hatası verdi hocam. Demin hata vermemesini ben GenSMBios üzerinden yapmıştım ancak yine Boot etmiyor dediğiniz gibi.

Yine panic hatası tam olarak aynı hata.
fbd3f759-9058-4113-961e-de913602a919.jpg

Bununla deneyin, olmazsa bir EFI daha atacağım. Eğer onunla da olmazsa Catalina denemenizi isteyeceğim.

Bununla deneyin, olmazsa bir EFI daha atacağım. Eğer onunla da olmazsa Catalina denemenizi isteyeceğim.
"OC: Driver HfsPlus.efi at 0 cannot be found"

Hatası verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı