i5 4200M GT 740M Sistem CS:GO 2 Açar mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben uzun süredir CS:GO oyıncusuyum bu Source 2 Update duyurusu bayağı heyecanlandırdı, içime bir korku girdi. Ya sistemim bunu calıştırmazsa, normalde bilgisayarım CS:GO'da yüksek seviyeli grafikleri acabiliyor ama zaten amacım Full grafikler değil. Sistem özeliklerim:

i5 4200M işlemci.
GT 740M 2 GB ekran kartı.
8 GB RAM.
111GB SSD.
60 Hz.

Acaba bu gereksinmler CS 2 için yeter mi yetmese yapılabilecek ayar var mı?

i5 4200M ve GT 720M laptopla 5-6 sene boyunca CS:GO oynadım. Son 3-4 senede gelen güncellemelerden sonra artık 800x600 çözünürlükte 60 FPS veremez olmuştu. Counter-Strike 2 için ne yazık ki laptopunuzun hiç şansı yok.

Oynanış videolarındaki grafiklere baktığımda GTX 1060 bile zorlanır gibi görünüyor, o laptopla maalesef.

Hocam daha tam sürümün çıkmasına bir süre daha var, optimizasyonlar gelirse belki de oyunun sistem gereksinimleri çok saçma şu anda. Bu haliyle CS piyasası yarıya iner herkes valoya geçer gibi gözüküyor.
iris Xe kullanan biri olarak beklemedeyim.

i5 4200M ve GT 720M laptopla 5-6 sene boyunca CS:GO oynadım. Son 3-4 senede gelen güncellemelerden sonra artık 800x600 çözünürlükte 60 FPS veremez olmuştu. Counter-Strike 2 için ne yazık ki laptopunuzun hiç şansı yok.

Genelde 45 120 FPS arası oynuyordum.

Peki yapılacak bir şey yok mu ben Lenovo Z510 kullanıyorum işlemci 4 GB'lık ekran kartı veya RAM yükseltmeleri kurtarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı