i5 4440 ve H87 Plus Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran kartı sadece sisteme göre biraz düşük olmuş, sizi rahat rahat götürür hiç merak etmeyin. :)

Arkadaşlar ben şimdi bilgisayarımı direk lcd tv ye bağlayacağım, bunun için öncesinde bilgisayar monitörüne ihtiyacım varmı ? Monitör almadım henüz.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bilgisayarımın kurulumunu yaptım. Yanlız bilgisayar ilk açıldığında çok ses yapıyor harddisk sesi galiba, bunu neden yapar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios ekranı gelene kadar olacak sanırım, benim bilgisayarda da oluyor aynı durum. İşlemci fanı, üzerindeki tozu atmak için fan hızlı bir şekilde ters dönüyor sanırım sonra fan sesi kesiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çalıştığında ne kadar süre yapıyor bu sesi?
İlk açıldığında ve bir işlem yaparken guruldama şeklinde ses geliyor. Fan sesi değil ondan eminim. Bilgisayarım yeni ondan olabilir mi ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bilgisayara işletim sistemini 1 tb hdd yemi, yoksa 120 gb ssd yemi kurmam dogru olur. Bu hdd den gelen ses ile alakası varmıdır.

İşletim sistemini SSD'ye kurmalısınız. Asıl numarasını o zaman anlarsınız. Ayrıca HDMI girişli bir televizyonunuz varsa monitör almanıza gerek yok HDMI kablo ile bağlayıp kullanabilirsiniz.

İlk açılırken gelen bütün sesler normaldir.

Aynen abi ilk açılışta fanlar coşuyor 3sn falan sonra cool moda geçiyor. :)
Bunun sebebi fanın önünde kablo, sinek ölüsü, toz gibi şeyleri ileri atmak veya bizim o olan şeyleri fark etmemiz için mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı