i5 4460 PC temizlik sonrası New CPU installed! Please enter setup to configure your System yazısı çıktı

Bende bir tanesi daha önce tam girmemişti sanırım daha fazla da olabilir işlemci ısısı çok yüksekti kontrol etmeni tavsiye ederim.
Maalesef, tırnaklar sabitlenmiyor. Çok uğraştım lakin bu kadar oldu oyunlarda 67-73 derece arasiydi. Çok yüksek olmadığı sürece makul bir seviyede.

Teşekkürler.

F1 basıp devam edeceğimi biliyorum zaten hocam sadece neden oldu onu anlam veremedim. Onu da arkadaşlar söyledi sağ olsunlar.

Anladım, teşekkür ederim. Şu an sadece fan konusunda biraz kafam karışık onun haricinde bir sorun kalmadı.

Eğer kullandığın fan stock fan ise kullanılmamış satanlar var 2. el fiyatına bakmanı tavsiye ederim işlemci önemli.

Oyunda, film veya video izlerken o dediğiniz sıcaklık değerleri ideal ama PC boştayken ki sıcaklığı ise sıkıntı var.
Bostayken değil hocam, oyunlarda o dereceler. Şu an da 67-73 dereceler oyunlarda, boşta 40-57 arası genellikle işlemci çekirdekleri daha fazla ısınıyor. Gene yüksek satılır ama kasamin soğutması pek iyi olmadığı için normal sayılabilir.

Geri
Yukarı