i5 4460 sistemde FiveM CPU kullanımı %50'nin üzerinde

İşletim sistemi
Windows 10

Btyalo

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler öncelikle ben FiveM'de eskiden çok rahat akıcı oynuyordum bu son 1 yıldır FPS sorunları falan cekıyorum. eskiden oyunun ayarlarına bile bakmadan oynardım rahat akıcı şu an grafik paketi falan kullanıyorum FPS'ten yana sıkıntım yok 130 140'ta alıyorum ama ani düşmeler oluyor neden acaba V-Sync açtıgım zaman çok rahat akıcı oynuyorum bunun çözümü nedir V-Sync kapalı iken anlık FPS düşüşü giriyor ve FPS dusuyor drop yiyorum gibi değişik bir şey oluyor. CPU kullanımı da bayağı yüksek şu an boş bir SW'de testini yaptım da kalabalık SW'de 60FPS sabit iken bile arada bir drop giriyor sunucudan sunucuya o değişiyor da CPU kullanımım cok yuksek bunun dusurmem lazım Windows 10 ayarı falan yapmamı lazım sistemim bu şekilde i5 4460 = MSI Gaming 1060 3 GB = 16 GB DDR3 1600MHz RAM sistemim bu şekilde YouTube videosunu çektim.
YouTube:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
60 FPS sabit şekilde böyle.
YouTube:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu da sabit değilken.
Boş sunucu oldugu için CPU dusuk cıkmısta kalabalıkta baya yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı