İ5 4460 tabanlı sistem toplama

Beyler ben hesapladım 1831 lira ediyor

M. Samet haklısın ama yani uzun vadeli olsun istiyorum o yüzden bunu seçtim ama yinede dediğin i5 işlemci bana uzun vadeli olur diyorsan değiştirebilirim

Dengesiz olduğunun farkındayım tekrar tekrar yazmanıza gerek yok saygı değer kardeşlerim.

Beyler ben hesapladım 1831 lira ediyor

M. Samet haklısın ama yani uzun vadeli olsun istiyorum o yüzden bunu seçtim ama yinede dediğin i5 işlemci bana uzun vadeli olur diyorsan değiştirebilirim

Dengesiz olduğunun farkındayım tekrar tekrar yazmanıza gerek yok saygı değer kardeşlerim.

Sosyal bir sürü senin fiyat aralığında sistem tavsiyesi konusu var. Onlara bakman çok ama çok iyi olur yoksa 2000₺'yi çöpe atmış olursun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugünün şartlarında bütçenin bileşenler arasında en fazla ekran kartına ayrılması gerekir. 1200₺ işlemci alıp, 200₺ ekran kartı alırsan o sistem çöp olur.

saymyname bak doğrudur dediğin ama işte bütçem bu ve ben üst seviyede bir sistem olsun istiyorum dediğim gibi 2000 liraya tamamlamam lazım kasada içinde olması gerek şuan 1831 lira yapıyor he dersin ki bu sisteme uygun bir ekran kartı ve kasa bulabiliyorum dersen başka.

754efdc9a153cdb7fa88c39a1c6597f0.png

Buyur kardeşim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı