İ5 4460 ve GTX 750Ti Tabanlı Sistem Toplama

mstf07

Hectopat
Daha fazla  
Bu bilesenler iş görur mü? Kasayı almasam olur mu? Eski güç kaynagım 450 W.

Screenshots_2015-04-14-23-24-39.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2400MHz önermem 1600 alın işinizi fazlasıyla görecektir birde üstü şişane altı kebap gibi bir şey olmuş onun yerine uygun fiyatlı oyun pc rehberindeki gibi h81m plus alıp yanına g3258 alrısanız ve ekran kartıan daha çok yüklenirseniz daha çok götürecektir sizi aynı fiyata psu'da biraz abartı olmuş dediğim sistemi yaparsanız 450 watt çok iyi olacaktır onun dışında anakart seçimi süper h81m plus almanıza çok gerek kalmaz onu alırsanız.

Yok dostum sistem gayet güzel gözüküyor G3258 falan almaya gerek yok. 1-2 sene sonra ne olacağı belli değil 2 çekirdekli bir işlemci uzun dönem götürmez.

Sistem dengesiz olmuş. Anakart ve işlemcide aşırıya kaçmışsınız. Bütçenizi söyleyin daha iyi bir sistem önerelim. i3 alıp ekran kartını yükseltmeniz daha iyi olacaktır.

Ben olsam O.C. yapılmayan o işlemci için daha uygun fiyatlı bir anakart tercih ederdim. RAM tek modül 4 GB alınabilir. Hala kritik seviyede değil 4 GB RAM. Bir süre daha idare eder. Eline 100 Lira geçince yine alırsın RAM.
Artan 250 TL civarı parayı da GTX 750 Tİ için ayrılan 500 TL'nin üstüne ekleyip R9 280 ya da üstü bir kart bakardım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı