i5 4460 ve GTX 970 H1Z1 performans sorunu

Burak15123

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 970, işlemcim 4460. Anakart ise H81. Öncelikle D/Windows/System32/logfiles/srt/srttrail.txt hatası yüzünden bilgisayara format atmak zorunda kaldım. Oyun dosyalarım ise D klosöründeydi. Kısacası C'ye format attım ve aldıgım hatadan kurtuldum. Fakat H1Z1 oyununda aşırı fps düşüşü yaşıyorum, cok akıcı ve kasmadan oynadıgım oyun su anda neredeyse 15-20 FPS arası. Diğer oyunlarda pek bir sorun yok sadece 10-20 fps biraz daha az alıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Nvidia son güncel sürücü kurulu. Windows updatei de yaptım. Nasıl düzeltebileceğimi yazarsanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun yüksek ihtimal onboard grafik işlemci ile çalışıyordur. Şu videoyu izlemenizi öneririm yüksek ihtimal sorununuzu çözecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı