i5 4570 için Gigabyte veya MSI anakart önerisi

Mortee

Femtopat
Daha fazla  
Intel(R) Core(tm) i5-4570 3.20GHz işlemciye uygun Gigabyte anakart bulamadım. bulabilir misiniz? MSI da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben anakart işinde para vermeyi seven bir adam değilim. Gigabyte zart zurt deselerde dediğim gibi 6 yıldır var. Anakarta yatırma parayı, işlemciyi daha yukselt. Ram 8 ise 16 yap. Ekran kartı 1050ti olcakda 1060 olsun vesaire. İlk sahibi çöpün içine atmış, sigaralar içmiş, kasanın kapağını açmaya bile tenezzül etmemiş ama ben açtım, bir güzel temizledim. En az 30-40 kart gördü bu anakart. Bir çokta ram taktım. Hiç bir şekilde uyumsuzluk yapmadı.

Aga o işlemciyi sal ya. :D
Asus dual 1060 3gb (Çıkış yılı 2016)
İ5 4460 (çıkış yılı 2014)
16 GB DDR3 1600 MHz ram
120 stormax SSD 💨
1 TB Seagate baracuda compute HDD 👽

Bu sistemle citirindan arada FPS düşüşleri yaşasam da rdr2 de oynadım. GTA definitive editionda. Outlast 1-2 de GTA 5i de i7 4790 GTX 1070 olsa bı 10 yıl daha kullanmayı düşünüyorum.

Ramlerin fiyatini düşerek alabilirsin.

Bunu da alabilirsin.

Bunu alıp 32 GB ram fantezisi de yapabilirsin.

hocam vallahi gigabyte bir anakart için 8-9. nesil istiyor sizce i3 8. nesil falan mı almalıyım? Gigabyte anakart istiyorum çünkü

ASUS attım. O da kaliteli markadır. Gigabyte niye istiyorsunki hocam? Fetisin falan mı var? 😂

Zevkler ve şeyler tartışılmaz. Bulabilirseniz Gigabyte bulursanız sevinirim. Habirde son olarak bu i3 8. nesil için elimde GT 1030 var problem çıkartır mı?

Son düzenleme:
Zevkler ve şeyler tartışılmaz. Bulabilirseniz Gigabyte bulursanız sevinirim. Habirde son olarak bu i3 8. nesil için elimde GT 1030 var problem çıkartır mı?
Zevkle falan alakası yok. İşlemcin tamam. Ram, anakart alıp kapaticaksin mevzuyu başka şeyler deniyon. Sıkıntı çıkarmaz. İsterse i5 12. Nesil olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı