i5-4570 sisteme GTX 750 Ti OC

eblgn61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem özelliklerim aşağıdaki gibi.
  • İntel core i5-4570 cpu 3.20ghz
  • Ram: 8 Gb
  • Windows 8.1
  • Ekran Kartı: Asus hd 8570 amd
Bilgisayar hazır olduğu için şuan güç kaynağının ne kadar olduğunu bilmiyorum.

Bu sistem de ekran kartından dolayı fps düşük oluyor ör. Alien Isolation da 20 fps
bu sitem e Asus gtx750 ti oc olurm u ?
Ekran Kartı :
Asus Gtx750ti-oc-2gd5 Nvidia,geforce Gtx750ti Gpu, 2gb, Gddr5,1 39813061 - n11.com

Kasa : MidT ATX

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben i3 işlemciyle GTX 750Ti kullanarak oyun içi grafik ayarlarının tümü sonuna kadar açık (dikey senkronizasyonda açık) FullHD çözünürlükte sabit 60FPS ile oynuyorum Alien Isolation'u.

BF4 malesef bende yok, denemedim. Bilgisayarım imzamda yazıyor. GTX 750Ti alırsan sende oynarsın benim gibi Alien Isolation'u ama BF4'ü Ultra'da zorlanabilir fakat yüksek ayarda açar oynarsın. 8570, 50Watt güç tüketiyormuş GTX 750Ti ise 75Watt güç tüketir en fazla yani güç kaynağını değiştirmeye gerek kalmaz eğer alırsan. Ama alacaksan şu MSI'yınkini kullan çünkü ASUS'ta 6pin'lik güç girişi var, güç kaynağında 6pin kablosu yoksa güç kaynağı almak zorunda kalırsın.

Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı