i5 4590 R9 380 Sistemin Ek Yazılımları Nelerdir?

yuxel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

i5 4590 işlemci
Asus h81 gamer anakart
Sapphire r9 380 4 GB GDDR5 ekran kartı
2x4 GB gskill RAM
120 GB samsung SSD
600w 80+ bronze PSU
Aerocool strike-x xtreme black edition

Özelliklerinde bir masaüstü PC topladım bugün technopat videolarından yararlanarak.
UEFI windows kurdum 8.1 pro. (Win 10'u oynadığım online oyunun desteği olmadığı için yüklemedim.)

Şimdi destek almak istediğim konu şu aygıt yöneticisinden donanım kimliklerine bakarak gerekli sürücüleri kurdum ati catalyst i de kurdum ancak anakartımın, ekran kartımın ya da diğer parçaların kendi yazılımları var mıdır? İndirip kurmam gereken işimi kolaylaştıracak ya da oyun performansımı arttıracak bunu merak ediyorum.

Herkes gibi verdiğim paranın satın aldığım özelliklerin tamamını kullanmak istiyorum ancak pek de bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
H81-GAMER - Destek
Bu site asus'un senin anakartın için sürücüleri verdiği sitedir. Buradan lazım olanları kur. Bilmediklerini araştır öğren öyle kur. Mesela BIOS güncelleme işi tehlikelidir. Dikkatli ol anakartın elinde kalır. Diğer LAN olsun usb sürücüleri olsun güncel değilse kurabilirsin.

Asus'un sitesindeki sürücüler güncel midir tarihleri epey eski görünüyor en güncellerini nasıl elde edebilirim?

Bir de ekran kartımın markası Sapphire ama msı ya da asus un ekran kartları için geliştirdikleri yazılımları kullanabilir miyim bununla?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı