i5 4690K işlemciye ekran kartı tavsiyesi

Yav hocam rahat rahat besleyemez tıkanır zorlanır. 3570K ile 2060 testleri var izle gör, bi çok oyunda GPU kullanımı yüzde 50 ile 70 arasında geziyor. 1660 gibi bi kartı ucu ucuna zar zor besler yani zorlamayın.d
Ben zaten ;
-Çok rahat besler,yeni nesil işlemci almak zarardır veyahut da başka bir şey demedim arada darboğaz yaparak yazmışım
Kesin öyledir ben orada ki monitördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyur 1080 testi

4690K'nın gerçekten 2060S gibi bi kartı rahat rahat besleyeceğini düşünüyorsunuz yani ?
Evet oc olursa 4.2 GHz 1080p ultrada çok rahat oynatır 4690k hala çok güçlü işlemci hatta sıvı soğutucu takarsa rtx 2070 supere kadar yolu var
7600K vardı bende 4.8 GHz'de kullanıyordum, 1660Ti'yı bile güç bela besliyor .d
Hocam sen düzgün oc yapamamışsın o işlemci oc de rtx 2060 bile besler

Hocam sacmalamıyorum internet cafe işletiyorum elimden çok işlemci ekran kartı geçti ben i5 2500k GTX 1070 bile denedim Intel i5 işlemciler oyun için yeterlidir
8.nesile kadar olan İ5 işlemcilerin ömrü artık bitti. Güncel oyunlar artık 4C4T'den fazlasını istiyor. Bir çok oyun denedim 7600K ile ama işlemciye binen oyunlarda ya da sahnelerde işlemci kendini zorluyor artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı