i5 4690K ekran kartı tavsiyesi

İçlerinden biri olması gerekiyorsa RX580 NITRO+ OC 8GB alınır ama bunun yerine GTX 1070 alınması daha mantıklı.
Yukarıda belirttiğim gibi ne yazık ki bütçem o kadar fazla değil. Taş çatlasın 1700 lira seyirlerine çıkabilirim. O da kendimi çok zorlayarak.. 1400-1500 lira seviyelerine kadar ki kartlara yönelmem daha rahat olur benim açımdan (maddi olarak).

Bunun haricinde RX580 benim de çok sevdiğim bir kart ancak ısınması ile ilgili olumsuz yorumlar okudum ve 580 almaktansa 1060 almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Sizce neden RX580'i tercih etmeliyim? Değerli yorumunuz için teşekkür ederim..

Yukarıda belirttiğim gibi ne yazık ki bütçem o kadar fazla değil. Taş çatlasın 1700 lira seyirlerine çıkabilirim? O da kendimi çok zorlayarak. 1400-1500 lira seviyelerine kadar ki kartlara yönelmem daha rahat olur benim açımdan (maddi olarak).

Bunun haricinde RX580 benim de çok sevdiğim bir kart ancak ısınması ile ilgili olumsuz yorumlar okudum ve 580 almaktansa 1060 almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Sizce neden RX580'i tercih etmeliyim? Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

580'i daha geçen hafta arkadaşım aldı ve tertemiz oynuyor ısınma sıkıntısı da olmuyormuş Nitro'da daha da çözmüşlerdir 580 akar.

Yukarıda belirttiğim gibi ne yazık ki bütçem o kadar fazla değil. Taş çatlasın 1700 lira seyirlerine çıkabilirim? O da kendimi çok zorlayarak. 1400-1500 lira seviyelerine kadar ki kartlara yönelmem daha rahat olur benim açımdan (maddi olarak).

Bunun haricinde RX580 benim de çok sevdiğim bir kart ancak ısınması ile ilgili olumsuz yorumlar okudum ve 580 almaktansa 1060 almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Sizce neden RX580'i tercih etmeliyim? Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

RX 580 gözle görülür derecede daha yüksek performans verir.

Geri
Yukarı