i5 4690K sistem alınır mı?

Aslında 4.nesil almak istemezdim ama fiyatlar gerçekten inanılmaz artmış, bende ne yapacağım konusunda biraz kararsızım açıkçası.

1650 düşünüyorum.

1650 takarsan çoğu oyunu oynayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyata kesinlikle alınır. İ5 4690K hala çok güçlü bir işlemci ve birçok işinizi görür. Yanına GTX 1060 veya 1650 alabilirseniz çok güzel olur.

Yanına 2.el bütçen yetiyorsa GTX 1060 6 GB modelini alırsan günümüz oyunlarını rahatlıkla oynarsın diye düşünüyorum.
Fiyatlara pek bakmadım açıkçası, 1050 ti veya 1650 düşünüyorum daha çok. Ama fiyata bağlı olarak değişebilir tabi ki.
Ddr3 olması biraz geri plana atabilir diye düşünüyorum. Ama bu fiyat aralığında bunu düşünmek saçma oluyor galiba.

Bu sistemle oynayabileceğin "GÜNCEL" oyunları belirtir misin sanırım güncel oyun anlayışımız çok farklı.

En son çıkanların neredesyse hepsini açacak ve oynatacak bir sistem olur 1650 ile.

1650 takarsan çoğu oyunu oynayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistemle oynayabileceğin "güncel" oyunları belirtir misin sanırım güncel oyun anlayışımız çok farklı.

Öncelikle yazdıklarımı doğru dürüst oku, sonra mesajlarıma cevap ver. Bak burada ne demişim:

Bir de ikinci el RX 570-GTX 1060 gibi bir kart alabilirsen güncel oyunları rahatlıkla oynarsın.

Bu ekran kartlarını alırsa güncel oyunları oynayabileceğini söyledim, ekran kartı almadan sadece konuda bahsi geçen bileşenlerle oynayamaz.

Öncelikle yazdıklarımı doğru dürüst oku, sonra mesajlarıma cevap ver. Bak burada ne demişim:

Bu ekran kartlarını alırsa güncel oyunları oynayabileceğini söyledim, ekran kartı almadan sadece konuda bahsi geçen bileşenlerle oynayamaz.
Kusura bakmayın benim hatam , ekran kartı alırsa mesajınıza dikkat etmemişim.

Geri
Yukarı