i5 5200u - HD 5500 Valorant kasma sorunları

İşletim sistemi
Windows 10

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, 1 haftadır Valorant oynayıp kendimi geliştiriyorum bir şekilde bugünlerde çok kasma ve drop yaşıyorum, mesela Ascent haritasında çok fazla drop giriyor bilgisayarım da iyi, eski sistemimde denedim, yeni aldığım Acer Nitro'da denedim hâlâ drop giriyordu, yani kısaca anlatmak istediğim eskiden drop girmiyorken şimdi girmeye başladı. (eskiden dediğim 2-3 gün önce)

Eski PC sistemim;

GT 820M harici / Intel HD 5500 dahili.
Intel Core i5 5200u.
4 GB RAM (Acer bilgisayarım kapalı, sistemini daha ezberleyemedim onun :D ondan yazamayacağım)

Not: Ayarları düşüğe al gibi basit şeylerle gelmeyin, denedim her şeyi kapatıp hâlâ giriyor, konu onaylanmadan 5-10dk önce Malwarebytes ile tam tarama yaptım 38 tane virüs buldu ve karantinaya alıp sildi onun etkisi de olabilir ama şu an silindiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar, 1 haftadır Valorant oynayıp kendimi geliştiriyorum bir şekilde bugünlerde çok kasma ve drop yaşıyorum, mesela ascent haritasında çok fazla drop giriyor bilgisayarım da iyi, eski sistemimde denedim, yeni aldığım Acer Nitro'da denedim hâlâ drop giriyordu, yani kısaca anlatmak istediğim eskiden drop girmiyorken şimdi girmeye başladı. (eskiden dediğim 2-3 gün önce)

Eski PC sistemim;

GT 820M harici / Intel HD 5500 dahili.
Intel Core i5 5200u.
4 GB RAM (Acer bilgisayarım kapalı, sistemini daha ezberleyemedim onun :D ondan yazamayacağım)

Not: Ayarları düşüğe al gibi basit şeylerle gelmeyin, denedim her şeyi kapatıp hâlâ giriyor, konu onaylanmadan 5-10dk önce Malwarebytes ile tam tarama yaptım 38 tane virüs buldu ve karantinaya alıp sildi onun etkisi de olabilir ama şu an silindiler.

İnternet ile alakalı olabilir mi?

İnternet ile alakalı olabilir mi?

İnternetimde sorun yok gibi görünüyor, download biraz düştü 10GB oyun yükledikten sonra 😁

1614669224078.png

Geri
Yukarı