Çözüldü i5 5200u Laptopta mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Mediafire üzerinden arşivden ayıklanmış şekilde paylaşayım. Kur bilgisi dosyasına sağ tık yapıp yükle diyeceksiniz işlem tamam.
Bilgisayar modeli "Satellite L50-C-11R" bu arada. Madem konuyu aldın sende kalsın konu :D

Bir sorun olursa etiketlersiniz, artık yoğunum da sadece etiketlere bakabiliyorum. :)
Sağ ol hocam.
Bana donanım kimliğini verin size sürücüyü bulayım.

Aygıt yöneticisi> ağ bağdaştırıcıları. Intel ağ kartı görünecektir orada. Fare ile sağ tık yapın, özelliklere tıklayın. Daha sonra ayrıntılar kısmına tıklayıp cihaz tanımı yazan yerin üstüne tıklayın ve çıkan uzun listeden donanım kimliklerini seçin. Bütün donanım kimliklerini buraya kopyalayın. Son olarak ağ kartı sürücünüzün sürümünü de söyleyin ona göre yeni sürücüyü bulayım.

PCI\VEN_8086&DEV_08B3&SUBSYS_81708086&REV_CB

Intel(r) Dual band Wireless-AC 3160.

Bilgisayar modeli "Satellite L50-C-11R" bu arada. Madem konuyu aldın sende kalsın konu :D

Bir sorun olursa etiketlersiniz, artık yoğunum da sadece etiketlere bakabiliyorum. :)

Mediafire üzerinden arşivden ayıklanmış şekilde paylaşayım. Kur bilgisi dosyasına sağ tık yapıp yükle diyeceksiniz işlem tamam.

Sağ ol hocam.

Son düzenleme:
Çözüm
MediaFire üzerinden arşivden ayıklanmış şekilde paylaşayım. Kur bilgisi dosyasına sağ tık yapıp yükle diyeceksiniz işlem tamam.

Sağ ol hocam.
Klasörü indirin linki sileceğim.
@Cliff_Burton.

İndirdim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı