i5-5200U sistemde ETS 2 durup dururken kaısıyor

İşletim sistemi
Windows 10

eyupbaba07ESC

Femtopat
Daha fazla  
  • Bilgisayarım =:= Lenovo Ideapad Intel Core i5.
  • Sistemim: =:
  • İşlemcim =:= Intel(r) Core(tm) i5-5200u CPU @ 2.20 GHz 2.20 GHz.
  • Takılı RAM =:= 4.00 GB

Sistem türü Windows 10 Pro 64 Bit şletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.

Korsana destek verilmiyor da. Orijinalini alsanız bile arka planda çalışan Steam gibi oyunu aldığınız platformlar extra RAM tüketeceği için yine droplar yaşanır. En iyisi RAM'ları 8 GB Dual yapmanız. Sonra da alabiliyorsanız orijinal oyun kullanmanız. Korsan oyun bir yerde illaki sistemde bir şeyler yapıyor.

i5 5200U 2 çekirdek 4 izlek biri işlemci. Entegre grafiği ise güçsüz bir işlemci. Nereden biliyorum çünkü bu özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayara sahibim. 720p düşük ayarlarda ama %100 ölçekleme ile oyunu açın. Rahatlıkla 40 FPS civarında çalışması gerekli. Oyuna ekstra mod eklemediğiniz sürece bu civarlarda FPS vermesi gerekli.

Son olarak oyun indirimlerde 10 lira sürekli düşüyor. Azıcık para biriktirip imkanınız olduğunda orijinal satın alın.

i5 5200u 2 çekirdek 4 izlek biri işlemci. Entegre grafiği ise güçsüz bir işlemci. Nereden biliyorum çünkü bu özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayara sahibim. 720p düşük ayarlarda ama %100 ölçekleme ile oyunu açın. Rahatlıkla 40 FPS civarında çalışması gerekli. Oyuna ekstra mod eklemediğiniz sürece bu civarlarda FPS vermesi gerekli.

Son olarak oyun indirimlerde 10 lira sürekli düşüyor. Azıcık para biriktirip imkanınız olduğunda orijinal satın alın.

Abi ben 11 yasindayim ne kredi kartim var ne de anne babam.
Dedemle yasiyorum oda kanser.

Geri
Yukarı