i5-5200U ve HD Graphics 5500 laptopa RAM ekleme

ReyuM

Hectopat
Merhaba. Benim bilgisayarımın 4 GB RAM'ı var ve ben buna 8 GB taktırsam bilgisayarım GTA 5 ve benzeri oyunları kaldırabilir mi? i5-5200U Intel(R) işlemci, HD Graphics 5500 2 GB ekran kartı var.

(Bilgisayarım 4 GB RAM 2 GB ekran kartı ile Rainbow Six Siege oynatıyor 30 FPS ile)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ısı ve yüksek işlemci kullanımı ile gelen riskleri göze alırsanız GTA V düşük ayarlarda 20-25 FPS ile oynanır.
Birinci sınıf soğutucu olmadan oynamanız donanımlarınızı dönüşü olmayan yollara sokabilir.

Yüksek ısı ve yüksek işlemci kullanımı ile gelen riskleri göze alırsanız GTA V düşük ayarlarda 20-25 FPS ile oynanır.
Birinci sınıf soğutucu olmadan oynamanız donanımlarınızı dönüşü olmayan yollara sokabilir.

Soğuk bir ortamdayım üstümde battaniye falan var :)
Hangi Laptop? Marka-model verin.

Acer E5-571-575T

CPUZ-Z SPD kısmından görsel paylaş.

Adsız.png

RAM uzun vadede faydalı olur. Oyundan dolayı da ısıya engel olamazsınız anakart arızası yahut başkaca parçaların arızalanmasını hızlandırır bozulur. Satıp masaüstü kullanman daha iyi bir seçenek olabilir.

RAM uzun vadede faydalı olur. Oyundan dolayı da ısıya engel olamazsınız anakart arızası yahut başkaca parçaların arızalanmasını hızlandırır bozulur. Satıp masaüstü kullanman daha iyi bir seçenek olabilir.

Ya hani kaç sene daha gider?

Ama masaüstü için para biriktiriyorum şimdilik idare etmelik
Herkese Teşşekürler. Masaüstü bir bilgisayar almak daha mantıklı geldi. Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı