i5 6400 RX 480 darboğaz yapar mı?

Mlzmoglu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar. Bugün sosyalde gezinirken RX 480 benchmark testlerini gördüm. Doğruluğu kesin değildi sanırsam. Ama altında bir arkadaş RX 480'in, i5 64oo ile darboğaz sorunu yaşayacağını yazmış. Sizce böyle bir darboğaz yaşar mı? Kaç aydır PC toplamayı bekliyorum, sonunda RX 480 çıkıyor ve toplayacağım derken böyle bir darboğaz ile hayalimdeki sistem yalan olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Bahsettiğim konuda arkadaş , GTA5'de 7-8 FPS'lik darboğaz yapıyor dediğinde korkmuştum. Yüreğime su serptiniz. Birşey daha sorayım sizleri bulmuşken. i5 6400 mü almalıyım yoksa i5 6402p mi? Şimdiden hepinize teşekkürler.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Bahsettiğim konuda arkadaş , GTA5'de 7-8 FPS'lik darboğaz yapıyor dediğinde korkmuştum. Yüreğime su serptiniz. Birşey daha sorayım sizleri bulmuşken. i5 6400 mü almalıyım yoksa i5 6402p mi? Şimdiden hepinize teşekkürler.
Ayrı bir ekran kartı alacaksan 6402p alman daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı