i5 6402P ve GTX 1050 Ti sistem ne kadar fiyata alınır?

alpologi

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Milli Sporcu
ASUS GTX 1050 Ti 4 GB ekran kartı.
i5 6402P işlemci.
H110M anakart.
8 GB DDR4 RAM.
2700 lira overclock bile yapılmamış sistem sizce ne kadar verilir.

Pazarlıkla 2300-2400 TL'ye alınabilir.

2200TL. 2. el SE.

Bakın haklısınız bende o kadar olduğunu düşünüyorum yanında da 1080P monitör veriyor arkadaşım satıcı ama inanmıyor sisteminin daha değerli olduğunu hatta bilgisayarcıya götürse 4500 TL fiyat biçeceğini söylüyor.
Nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum kendisi Letgo'da bir iki adet ilan görmüş o fiyata öyle dayatıyor.

Bakın haklısınız bende o kadar olduğunu düşünüyorum yanında da 1080P monitör veriyor arkadaşım satıcı ama inanmıyor sisteminin daha değerli olduğunu hatta bilgisayarcıya götürse 4500 TL fiyat biçeceğini söylüyor.

Arkadaşın iyi sallamış, 4500 TL'ye bu sistemden çok daha performanslı sıfır ve ileriye dönük sistem toplanır. Monitörün modeline bağlı olarak fiyat değişebilir fakat pazarlık sünnettir sen bir yine de pazarlık yapmaya çalış.

.

.

Ne kadar alınabilir bilmiyorum da baştaki sistemin PSU sunu ve kasasını ilerleyen zamanlarda değişin. Kasa 1 yıl kadar gider de PSU'yu 5 ay a kadar değiştirin.

Peki size bir ilan atsam ona bakabilir misiniz?
Arkadaşın iyi sallamış, 4500 TL'ye bu sistemden çok daha performanslı sıfır ve ileriye dönük sistem toplanır. Monitörün modeline bağlı olarak fiyat değişebilir fakat pazarlık sünnettir sen bir yine de pazarlık yapmaya çalış.
.

Satıcıyla konuştum. 8 GB RAM RX 570E çevirdik 2600E bu nasıl sizce?
Evet hocam buyrun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı