I5 650 ve R9 270 Sistemle GTA V Oynanır mı?

Siz yinede yükleyin deneyin. FPS 55-60'tı, sadece kaplamalar geç yükleniyor ve oyun çok takılıyordu. Bu sorunlar kafaya takılacak bir şey değil, en azından benim için değil. Oyun takılıyor 1 saniye sonra geliyor. Bu takılmalar bazen çok sık bazen ise nadir oluyor. Belirtmek isterim ki kafedeki sistem ciddi anlamda ısınıyor. Belki de nedeni bu da olabilir.

İnanılmaz takılmalar bende de var yalnız değilsin. 8.1 de çok rahat çok güzel oynadığım GTA 5 i artık oynayamıyorum takılmalar yüzünden. Şu Windows adam gibi çıkana kadar oyuna girmeyi asla düşünmüyorum, resmen işkence oldu oyun. İntro da ve menü de %100 CPU kullanımı alıyorum, oyunun sürümünü düşürsem bile düzelmedi. Keşke adam gibi çıkana kadar geçmeseydim W10'a.

@FalconPolat Senin sistemin ne ve bana ram onerebilir misin? Benim abakarti biliyosun onu gore :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaslar bu videoyu buldum. Sanirim olayi tamamen ozetliyor. Islemcisi FX6300 ekran karti HD7300 sirayla 4gb 1333MHz ve 8Gb 1333Mhz Ramlerle deniyor. Fx6300 benim islemcimden ne kadar iyidir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam su videoda islemci ayni karti GTX650 RAM'i 8 kasmadan oynuyor mis gibi? Bu arada neden 4GB dedinki 8 lazim degil mi?

@FalconPolat

Hocam su videoda islemci ayni karti GTX650 RAM'i 8 kasmadan oynuyor mis gibi? Bu arada neden 4GB dedinki 8 lazim degil mi?

@FalconPolat

4GB RAM de sıkıntı yaşatır GTA5 de sana. Ben daha önce çok çektim RAM sıkıntısı bu oyun yüzünden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı