I5 650 ve R9 270 Sistemle GTA V Oynanır mı?

Anlamadim ne demek istediginizi. Ben Uskudar Vatan'dan gidip alacagim. Sonra hemen orda montaj yaptiracagim. Olmazsa hemen iade edecegim. Neden internetten alin dediniz?

Anlamadim ne demek istediginizi. Ben Uskudar Vatan'dan gidip alacagim. Sonra hemen orda montaj yaptiracagim. Olmazsa hemen iade edecegim. Neden internetten alin dediniz?

Mağaza'dan alırsan iade kabul etmiyorlar, çünkü görüp alıyorsun diye bahane sıkıştırıyorlar araya bizzat bunu duydum ve geçirdim. internet'den görmeden alıyorsun, orada iade 14 gün içinde gerçekleşiyor ama sen orada deneyip alacakmışsın sorun yok o zaman.

Hocam yapmayın etmeyin. Ben klavyemi aldım, bozuldu, (büyük ihtimalle ben bozdum ama tam bilmiyorum) benim klavyeyi tamire aldılar ve şu an aynı klavyenin sıfırını verdiler. :D Yani yenisiyle değişti. Eskisi de mazi de kaldı.

İade de yapılıyor hocam merak etmeyin. 7 gün içinde memnuniyeysizlik bildirince geri alınıyor ama bildiğim kadarıyla para değilde aynı miktarda hediye çeki veriyorlar. Ama çalışmama gibi bir durum olursa paranızı alıyorsunuz. Misal klavye aldım ve beğenmedim, iade alıyorlar ama aldım çalışmadı, o zamab paranızı veriyorlar. Eğer ürün bozuk olduğu için çalışmadıysa yenisi veriliyor ama bozuk değilse paranızı alıyorsunuz. Orda deneyin hocam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı