i5 6500 sistem için 2500TL çok uygun değil mi?

Oakenshield

Hectopat
Arkadaşlar 2 aya yakındır, bilgisayarımı satmaya çalışıyorum ikinci el sitelerinde sadece 1 kişi yazdı o da 2200 teklif etti.
Bence insanlar kazıklanmak istiyor. Bunun başka bir açıklaması olamaz ya da ben ucuza sattığımı düşünüyorum ama belki de ucuz değildir. Neden alıcı çıkmıyor bir türlü?
i5-6500 işlemci.
16 GB DDR4 RAM.
480 SSD + 500 HDD.
GT 730 2 GB ekran kartı hadi çok iyi değil doğrudur.
Win 10 Pro lisanslı, tek bir kusuru yok çok şükür.
Yanında monitörü, kasası, klavyesi, faresi, hoparlörü, Wireless adaptörü, isteyene uğraşıp marangoza hoparlörleri koymak için özel kestirdiğim masası, çok özel değil sadece şık oldu. Sadece 2500 lira ama gene alıcı yok. Anlamış değilim neden alıcı yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
200TL'ye bir ay boyunca satamadığım bir ürünü daha sonra zaten satılmaz diye 275TL'ye koymuştum ve 250TL'ye alıcısı çıktı 3 gün sonra. Alıcısı olursa alır, genelde ölü fiyata bulmaya çalışanlar oluyor.

Fiyat ucuz değil.
İşlemci 800TL piyasası ama 700TL diyelim biz ona,
RAM için pek bir bilgi yok ama 3000MHz civarlarındaysa eğer 500TL eder en az,
480GB SSD 350TL,
500GB HDD 75TL
GT 730 250TL
Kasa+PSU+Monitör+Hoparlör+Wireless alıcı+Klavye set falan derken 2500'ün üstü bile değebilir biraz daha detaylı bilgi verirse.

Niye bozuk ürün satayım ki, her şeyi sorunsuz çalışıyor. Satma nedenim evimizde internet olmayışı.

Bozuk üründen kastım.

SSD kronik sorunlu olabilir, PSU kalitesiz olabilir, kasanın hava akışı ve malzeme kalitesi kötü olabilir.

İkinci el 500 TL'ye aldığın sistem de sorunsuz çalışabilir.

Geri
Yukarı