i5 6500 Sistem Oyunlarda Kare Atlama Sorunu

SlixSpex00

Hectopat
Daha fazla  
İşlemcim i5 6500 3.20 GHz 6mb önbellek, Skylake bir işlemci öncelikle benim sıkıntım oyunlarda 60 FPS sabit oynamazsam 60 FPS'in altı veya üstünde takılma yapıyor ama FPS yüksek oldugu halde takılma dediğim kare atlaması gibi bir şey oyun yağ gibi akıyor ama monitöre gönderilen karede atlama var. Ben bu sorun için 7 aydır uğraşıyorum ekran kartım GTX 750 TI 2GB 128bit bu arada ekran kartını 750 TI yaptım. Bana mısın demedi. Anakart değiştim bana mısın demedi güç kaynağı değiştim bana mısın demedi. Şimdi anlatmakla bitmez her şeyi değiştim tın yok. Sorun şöyle başlamıştı. SSD aldım format attım GB PC uçuyor zaten de bu takılma gibi bir sorunum var. Sadece işlemciyi değişmedim ve HDD geri kalan her şeyi değiştim monitörde dahil beyler sıkıntı işlemci olabilir mi? Hep aynı yazıyı yazarken mesela "ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss" bunu yazarken yazı atlıyor 1-2 saniyede bir, bir iki kare falan atlıyor. Denedim yani yazılımsal bir şey galiba pencereyi hafiften sürüklerken de atlıyor acaba işlemcide sıkıntı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı