i5 6500 Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Ben yakın zamanda bir pc toplamaya karar verdim sistemin bir kısmı şunlar;

İ5 6500
Msı h110m gaming
Kingston hyperx fury 16gb ram
kingston hyperx fury 128gb ssd

şimdi tek sıkıntı ekran kartım. Ben şu anki pc'mi uzun yıllardır kullanıyorum yaklaşık 6-7 senedir. Ve alacağım ekran kartınında beni uzun süre götürmesini istiyorum. Habire upgrade yapıcakta bir bütçem yok. İlk Gtx950 almaya karar vermiştim sonra R9 380 alayım biraz daha para verip dedim. Sistemin uzun ömürlü olmasını istiyorum. Durumum habire yenilecek kadar iyi değil. Babamın maaşından fazla bir miktarda pc toplayacağım çünkü biriktirdğim stajer paralarıyla. Benım için önemli bir şey olacak bu.

Sizlerden ekran kartı tavsiyesi istiyorum 700-1100 tl arası. Rx 480 bekleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Ben yakın zamanda bir pc toplamaya karar verdim sistemin bir kısmı şunlar;

İ5 6500
Msı h110m gaming
Kingston hyperx fury 16gb ram
kingston hyperx fury 128gb ssd

şimdi tek sıkıntı ekran kartım. Ben şu anki pc'mi uzun yıllardır kullanıyorum yaklaşık 6-7 senedir. Ve alacağım ekran kartınında beni uzun süre götürmesini istiyorum. Habire upgrade yapıcakta bir bütçem yok. İlk Gtx950 almaya karar vermiştim sonra R9 380 alayım biraz daha para verip dedim. Sistemin uzun ömürlü olmasını istiyorum. Durumum habire yenilecek kadar iyi değil. Babamın maaşından fazla bir miktarda pc toplayacağım çünkü biriktirdğim stajer paralarıyla. Benım için önemli bir şey olacak bu.

Sizlerden ekran kartı tavsiyesi istiyorum 700-1100 tl arası. Rx 480 bekleyebilirim.
rx 480' i bekleyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı