i5 6500 Tabanlı Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

Hangi Ekran Kartı ?

• Oy verenlerin toplamı
    23
Ben MSI TF4 GTX 750 Ti modeli yerine ASUS Strix GTX 750 Ti O.C. Edition önerdiğimiz de ucuz olanı al diyorsun. Konu R9 380 olunca O.C. olanı al diyorsun. Sonrada bana fan boy diyorsun? Anlam veremedim sana.

Burada O.C versiyon daha ucuz çünkü. Ayrıca bu kart giriş seviye bir kart değil ufak değişiklikler fark yaratabilir.

Forumda dikkatimi çekti. Çoğu arkadaş Sapphire markasını önermiyor. Bu arada MSI garantisini çok beğendim. Bunu belirteyim. Bence de MSI alın çünkü ben GTX 970 kullanıcısıyım ve 2 defa CW çıktı. Ben de garantiye gönderdim her seferinde sorun çıkartmadan bana sıfır kart verdiler.

Forumda dikkatimi çekti. Çoğu arkadaş Sapphire markasını önermiyor. Bu arada MSI garantisini çok beğendim. Bunu belirteyim. Bence de MSI alın çünkü ben GTX 970 kullanıcısıyım ve 2 defa CW çıktı. Ben de garantiye gönderdim her seferinde sorun çıkartmadan bana sıfır kart verdiler.

Kardeşim o yorumların çoğu eskiden yapılan yorumlar. Sapphire artık seviliyor ve öneriliyor. Öylesi yorumlara kulak asmamalısın.

O zaman arkadaş alabilir. Peki arkadaşa bilgi olması amacı ile Sapphire Türkiye de garantisi veya servis durumu nasıl? Bilen arkadaşlar anlatsın. Son olarak MSI alın :D

Hepinize tesekkur ederim beyler yardımcı oldunuz oranları degistiriyorum hemen kalan paraya msı almaya karar verdim hepinize teşekkürler tekrardan iyi aksamlar

pc2.png

Beyler son olarak monitör dahil böyle bir sistem yaptım anakarttan biraz kıstım ve kalan para ile böyle bir monitör almaya karar verdim şimdi görüşlerinizi alabilir miyim son bir kez bakmanız dileği ile lütfen cevaplarınızı eksik etmeyin şimdiden teşekkürler :)

kardeşim isteyip istememekle bir alakası yok sadece ben ikilemde kalmıştım ve sormuştum zaten son olarak bunda karar verdim birde en son attığım resime bakarak bi yorumda bulunabilir misiniz ? dediğin ekran kartını düşünüyordum ama vatanda bulamadım vatandan toplayacağım için başka bir seçenek düşünmedim daha sağlıklı olması açısından msı karar kıldım ve en sonra resim için bir yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler bu arada ram için öneriniz var ise alabilirim :)

tamam kardeşim iyice düşüneceğim ama dediğim gibi bu son attığım resime bakarak bekliyorum almışken tam alayım diye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı