İ5 6600k anakart tavsiyesi

Abi asrock nerden çıktı şimdi :D çok sağlam marka bir ara çok araştırmıştım , senin attığın model de çok sağlam duruyor fakat satıcı siteyi ilk defa duyuyorum ve güvenemiyorum :S Üstte arkadaşın attığı z170-a asus a kıyasla nasıl bir model sizce ?

Bütün O.C. rekorları ASRock marka anakart ile kırıyorlar diyorum. Sen gelmiş diyorsun nasıl güveneceğim? Soru muydu bu şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen Asrock hayranıyım hatta başka bir sitenin asrock tan bir görevliyle sohbetini 20 dk dinlemişliğim var :) siteye güvenemiyordum , form da araştırdım güvenilir yazan bir yönetici var ozaman güvenilirdir Corsair DDR4 8GB Vengeance 2400MHz Bellek (CMK8GX4M1A2400C14R)
ram olarak ta bunu almayı düşünüyorum geriye sadece işlemciyi soğutmak kalıyor :)

SilverStone Technology Co., Ltd.- TD02-E

Sıvı soğutma istiyorsan bunu tavsiye ederim.

Sıvı soğutma istiyorum fakat parçalardan geriye 100tl param kalıyor hatta daha az ( fiyatları teknobiyotik e göre hesapladım) paylaştığın işlemci soğutucusu haliyle bana fazla geliyor aynı markanın 200 tl ye tek fanlı olanı var , bu iki ürün arasındaki soğutma farkı aradaki fiyat farkı kadar çok olurmu ?

Sıvı soğutma istiyorum fakat parçalardan geriye 100tl param kalıyor hatta daha az ( fiyatları teknobiyotik e göre hesapladım) paylaştığın işlemci soğutucusu haliyle bana fazla geliyor aynı markanın 200 tl ye tek fanlı olanı var , bu iki ürün arasındaki soğutma farkı aradaki fiyat farkı kadar çok olurmu ?

Bilişimport sitesine de bakın. Fiyatlar çok uygun.

Bütçe açısından sıkıntı çekiyorsan asus z170-a tercih et ama yok azda olsa performanslı olsun istiyorum sonuçta hergün anakart almıyoruz diye düşünüyorsanda, z170 pro gaming tercih edersin. Şuanki fiyatları karşısında yazıyor ancak bu ilerleyen dönemlerde düşedebilir, yükseledebilir. Dolar kuru yerinde durmuyor çünkü. :mutlu:

Asus Z170-A DDR4 3400MHz S+V+GL+16X 1151p (564 TL)

Asus Z170 Pro Gaming DDR4 3400MHz S+V+GL+16X 1151 (610 TL)

Arkadaş asrock önerdi kafamı karıştırdı internetten sipariş vermek istemiyorum açıkçası vatan dan almayı düşünüyorum ya da hizlial, hepsiburada gibi çok bilindik bir site den.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı