i5 6600K için Ekran Kartı ve Monitör Tavsiyesi

Herkese teşekkür ederim yogunluktan cevap yazamadim. Dell s2417dg ve Msi 1080 gaming x plus aldim. Ekran kartim henuz gelmedi ama monitor gerçekten harika kenar cerceveleri ince ve cok hos duruyor malzeme kalitesi guven verici. Ekran kartimda geldikten sonra daha detayli inceleme firsatim olucak suan onboarda hdmi ile bagli 1440p 60hz sorunsuz.

TN panel olduğunu unutturdu. Kaliteli, şık ve yeni seri oluşu farkı kapatıyor. 24'' yeterli derseniz tavsiye ederim.
Tavsiyeniz icin tesekkür ederim Onur Akyıldız sizi etiketleyen Kormaz'a da ayrica teşekkur ediyorum mönitörü aldim ve çok memnunum şuan kendi testiyle çalistirdim ölü piksel vb bir problem yok. Ekran kartim gelince deneme şansim olucak. Tekrar teşekkürler.

Herkese teşekkür ederim yogunluktan cevap yazamadim. Dell s2417dg ve Msi 1080 gaming x plus aldim. Ekran kartim henuz gelmedi ama monitor gerçekten harika kenar cerceveleri ince ve cok hos duruyor malzeme kalitesi guven verici. Ekran kartimda geldikten sonra daha detayli inceleme firsatim olucak suan onboarda hdmi ile bagli 1440p 60hz sorunsuz.
Merhaba kardeşim bende de aynı donanım özellikleri var monitör ve ekran kartını nereden ve ne kadara aldığını söyler misin ve memnun musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni gördüm mesajınızı kusura bakmayın ne yaptınız alabildiniz mi ?
Henüz almadım çok kararsızım maalesef. TN-İPS mi olayı da canımı sıkıyor. Daha çok film izlerim oyunun yanı sıra. Ekran kartlarının düşmesini beklemedeyim şuan ama monitör almayı düşünüyordum ki ilk önce ViewSonic XG2703-GS alacaktım vazgeçtim. En iyisi ikisini bir arada almak daha mantıklı olacak gibi. Dediğim gibi siz nerelerden temin ettiniz o ikiliyi ve monitörün boyutundan memnun musunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı