i5 6600K Sıcaklık Testi

Black Ops 3'te oynayarak test ettim. Ekran kartım kötü olduğu için en düşük ayarlarda oynadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Test başarılı olmuş fakat grafik ayarları tam açılmadığı için işlemciye yükü tam bindirmiyor emin ol grafik ayarlarını yükselterek oynasan o değerler değişir. Yine de başarılı. (y)

Hyper 212 Evo kullanıyorum. Bugün itibarı ile R9 270x satın aldım. Testi tekrar gerçekleştirip buraya videoyu atacağım. Beklemede kalın ve bir şey daha ekleyeceğim. Aida64 ile Msi Afterburner sıcaklık değerleri aynı değil. Msi Afterburner 5-6 derece daha fazla yüksek gösteriyor. Ben de orayı tam anlamadım.

Bütün ayarlar en yüksek de sadece FXAA da. Çözünürlük 1440x900. Ayrıca Msi Afterburner ile Aida64 arasında biraz sıcaklık farkı var nedense bilmiyorum. Fakat fazla oynamadı sıcaklık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Prime95 işlemciyi mahvediyor nedense. Sıcaklıklar 60 a kadar dayanıyor. AİDA64 de yaptığımda 46 yı geçmiyor. Herhangi bir oyunda da 46 yı geçmedim. Black Ops 3, Battlefield 4, Battlefield 3, Gta V oynadığım gibi oyunlarda geçemiyorum. Cpu benchmarkda en fazla 50 yi gördüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı