i5 6600k ve GTX 1060 6GB Yayın ayarları nasıl olmalı?

Muhammet Erim

Hectopat
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi i5 6600K (ufak bir OC ile 4.4GHz'de çalışıyor) GTX 1060 6 GB ekran kartı ve 16 GB 2667MHz RAM ile yayın yapmaya çalışıyorum. 50 download 4 upload imkanı veren bir internet kullanıyorum. OBS veya başka bir program kullanan varsa ayarlar konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bu arada internet çok sağlıklı değil sürekli 4Mbps gelmiyor bundan ötürü 1500 bitrate civarı vermeyi düşünüyorum. Ağırlıklı olarak CS:GO ve PUBG oynuyorum. IP bağlatısı üzerinden Mi9 telefonumu webcam gibi kullanmak istiyorum. Her türlü tavsiye ve desteğe açığım. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi i5 6600K (ufak bir OC ile 4.4GHz'de çalışıyor) GTX 1060 6 GB ekran kartı ve 16 GB 2667MHz RAM ile yayın yapmaya çalışıyorum. 50 download 4 upload imkanı veren bir internet kullanıyorum. OBS veya başka bir program kullanan varsa ayarlar konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bu arada internet çok sağlıklı değil sürekli 4Mbps gelmiyor bundan ötürü 1500 bitrate civarı vermeyi düşünüyorum. Ağırlıklı olarak CS:GO ve PUBG oynuyorum. IP bağlatısı üzerinden Mi9 telefonumu webcam gibi kullanmak istiyorum. Her türlü tavsiye ve desteğe açığım. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bence CS:GO oynarken yayını ekran kartından vermelisin oyun çok fazla CPU kullanıyor.

Hemen hemen aynı sistemin yayın testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hemen hemen aynı sistemin yayın testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim, ben de izledim bu videoyu ama yazan dört ayardan daha fazla nokta var. Daha detaylı yapılandırmaya ihtiyacım var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı