i5 6600K ve Gtx970 Tabanlı Sistem Toplama

Alpi37

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.

Yakında başlıktada bahsettiğim gibi monitör dahil i5 6600K ve Gtx970 tabanlı bir sistem toplıyacağım. Bu sisteme herşey dahil (kulaklık,ses sistemi,klavye,fare) olacak. Toplam bütçe 6200 tl ben kendimce böyle birşey topladım. Sizce daha iyisi olabilir mi 6200 tlye?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    50,4 KB · Görüntüleme: 408
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem gayet güzel ama 27'' 60hz almak yerine 24'' 144hz monitör almak daha mantıklı olacaktır, fiyat farkıda en fazla 50-100 lira oynar.

wewewewewe.png

Bu sistemin aynısını aldım kardeşim bu cumartesi elime ulaşıcak fotoğraflarını paylaşıcam bakarsın. Bu sistemi alırsan daha kaarlı bir alışveriş yaparsın. Birde sen 27 inch monitor koymuşsun sepetine ama baktım monitörun 60hz yani oyun oynarken çok hissetmessin ama dikkatli baktığında piksel sorunu olabilir. 27 inch bir monitor alınacak ise 144hz olmalı, onun dışında 60hz tercih edeceksen en fazla 24 inch almalısın sana fazlası ile yetecektir.

Eki Görüntüle 133465
Bu sistemin aynısını aldım kardeşim bu cumartesi elime ulaşıcak fotoğraflarını paylaşıcam bakarsın. Bu sistemi alırsan daha kaarlı bir alışveriş yaparsın. Birde sen 27 inch monitor koymuşsun sepetine ama baktım monitörun 60hz yani oyun oynarken çok hissetmessin ama dikkatli baktığında piksel sorunu olabilir. 27 inch bir monitor alınacak ise 144hz olmalı, onun dışında 60hz tercih edeceksen en fazla 24 inch almalısın sana fazlası ile yetecektir.
Merakla bekliyorum hocam. :)

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

+ 27 inc secmemin nedeni matbaa baskı öncesi okuyorum CorelDraw Adobe İllüstratör vb. Programlar kullanıyorum o yüzden yani. Ayrı zamanda oyunda oynuyorum o yuzden .

Merakla bekliyorum hocam. :)

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

+ 27 inc secmemin nedeni matbaa baskı öncesi okuyorum CorelDraw Adobe İllüstratör vb. Programlar kullanıyorum o yüzden yani. Ayrı zamanda oyunda oynuyorum o yuzden .

[ALINDI] İ5 6600K, GTX970 ve Asus Z170 Pro Gaming

Buyur kardeşim forumu incele ben topladım resimleride mevcut gayet memnunum. Bir tek monitor değiştirdim samsung tercih ettim çünkü benq marka monitorler garanti açısından pek iyi olmadığı söylendi bende bunu aldım ancak fevkalade görüntü sunuyor oyun modu zaten beni benden aldı ve tam 5.500tl tuttu bütçelerimiz aynı. :D:matrix: İyi sosyaller

Hiç o kadar kaliteli çevre birimleri kullanmadığım için o konuda yardımcı olamayacağım ancak sadece sistem için ayırdıklarınızı toplayarak 4200TL civarı bir miktar elde ettim. Ben de buyönde bir kasa topladım. Benim önerim, 2560x1440 çözünürlükte bir monitör almanız yönünde olucaktır. Çünkü R9 390 ve GTX970 2K monitörler için ideal ekran kartlarıdır. Bütçeniz bukadar iken bence biraz zorlayıp 2K monitör alın bence. Kalan bütçeye de sıvı soğutma ve kalan çevre birimlerini alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 4273TL.png
    4273TL.png
    32 KB · Görüntüleme: 170
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı