i5 7400 Sisteme RX 580 Takviyesi

Kanka çok teşekkür ederim ama RX580 hangi modelini seçiçem çok geç fadk ettim OC var 8 GB daha fazla da var benim işlemcim i5 7400 Fakat hangi modeli yine arada kaldım kusura bakma :)
Yalnız siteden hesapladığıma göre yüzde 16'lık bir darboğaz var.

Yalnız siteden hesapladığıma göre yüzde 16'lık bir darboğaz var.

Adsız.png
Adsız1.png

PC Builds yasaklanmıştır - Technopat Sosyal

İnsanların kafalarını bulandıran bu bahsi geçen sözde 'darboğaz' hesaplama sitesi saçmalıktan ibaret, bu noktada en azından kullanıcılara gerçeğe daha yakın veriler aktarılabilmesi açısından, YouTube gibi platformlardaki canlı performans benchmark değerlerinin yüklendiği videoları incelemek daha sağlıklı olacaktır.

PC Builds yasaklanmıştır - Technopat Sosyal

İnsanların kafalarını bulandıran bu bahsi geçen sözde 'darboğaz' hesaplama sitesi saçmalıktan ibaret, bu noktada en azından kullanıcılara gerçeğe daha yakın veriler aktarılabilmesi açısından, YouTube gibi platformlardaki canlı performans benchmark değerlerinin yüklendiği videoları incelemek daha sağlıklı olacaktır.
Aa bilmiyordum. Pardon düzenliyorum mesajı.
Senin önerdiğindemi yoksa 8 GB OC mu öyle.
Benim attığım 8 GB OC zaten. Fakat yanlış biliyormuşum. YouTube'dan baktım sıkıntı yok.

Aa bilmiyordum. Pardon düzenliyorum mesajı.

Anlayışınız için teşekkür ederim, en azından diğer laftan sözden anlamayan insanlar gibi yanlış oldukları noktayı doğru kabul ederek cahilce bir davranış sergilemediniz, keşke benzer durumdaki çoğu kişi de sizin gibi olabilse. Zaten amacım bahsi geçen sitenin gerçek dışı hesaplamalar yaptığının farkındalığını sağlamaktı 🙂.

Geri
Yukarı