i5 750 hız aşırtma

Soğutucunun modelini öğrenmem gerekmiyor. Soğutucunun boyutu bile gücünü gösteriyor. Kasanın fotoğrafını çekin. Zaten soğutucuyu gördüğüm anda aklıma bir şeyler gelecek. Öbür türlü soğutucunun modelini öğrenmek için aldığın kutuya bakman gerekiyor.

stock%20cooler.jpg

Sistemindeki soğutucu şunun gibi bir şeyse OC işine girme derim.

Elimde şuan GTA 4'ün orijinal dijital kopyası mevcut ve işlemciye yüklendiğini duydum yarın indirip işlemcinin ne kadar zorlandığını test edeceğim. Sizce GTA 4 işlemci testi için uygun mudur? DayZ, GTA 5, Arma 3 gibi oyunları bu işlemciyle nasıl oynayabilirim?

Sanırım yarın çekebilirim şuan telefonum yanımda değil ve dizüstünden bağlanıyoum.

DayZ fazlasıyla kötü optimizasyona sahip bir oyun ama yine de bir deneyeceğim.

Evet neredeyse aynısı sizin fotoğrafını attığınız soğutucunun stok soğutucu sanırım. Peki sadece 3 GHZ e yükseltsem en azından ani düşüşlerin gitmesini istiyorum mümkün müdür?
Bu arada Minecraft düşüşleri ram kullanımı %99 olduğu için ve oyunun sadece 1GB RAM kullanma izninin olduğundan dolayıymış. F3'e basıp gözlemledim 99 a yükseldiği an takılma oluyor 4GB ram verdim ani düşüşler geçti rahat rahat oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı