i5 7500 sistem toplama

Uzun süre gider, gayet iyi bir sistem.

İsminde zaten belirtilmiş 600W diye.

Vatan'dan almanızı önermem çünkü fiyatları diğer sitelere göre yüksek tutuyorlar.
Monitör seçimi yaparken özellikle oyun için tepki süresi 1 ms olan monitörlere yönelmeniz daha iyi olur. Onun dışında, monitörler konusuna pek hakim olmamakla beraber araştırma sahibi de değilim. Korkarım size bu konuda yardımcı olamayacağım, kusura bakmayın. :(
eğer daha dikkatli bakarsanız kasa güç kaynağı ayrık yazfim

Dosya Ekleri

• Screenshot_20170422-213852.png
    Screenshot_20170422-213852.png
    92 KB · Görüntüleme: 61
Eğer daha dikkatli bakarsanız, kasa, güç kaynağı ayrık yazdım.
Ben bu sistemi yazan benim diger yesap ceza yediği için burdan yazıyorum.
Bütçem 300-400 TL

Bütçem 3000-4000, ama bu sistemin yaninda bir kaç oyun alacağım sisteme 3500 filan zorlasam 3700.

Bu sistem tahmin edeceğiniz gibi oyun için topluyorum ve beni uzun süre idare edecek bir sistem topluyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer size cevap veremeszem buda ceza yemiştir :)

Facebok linkim buradan da ulaşablilirsiniz.
Facebook'a Hoş Geldin

SSD ve harddisk ise eski bilgisayarımdaki leri alıcam yani SSD ve harddisk almiyacağım sorun olurmu?

Eki Görüntüle 228480 Eki Görüntüle 228481

Eki Görüntüle 228482
Ben bu mesajınızdaki sisteme yorum yapmıştım. Burada görüleceği üzere fazladan güç kaynağı koymuşsunuz.

Evet geldim cezam bitti.

SSD VE HARİCİ DİSK(HARD DİSK) EKLEMEK İSTESEM HANGİSİNİ EKLEYEYİM?

Sistem son kararım bu sizce iyimi?
son hali.PNG

fiyatı da çok tatlı 4333 tl

bir şey soracam da benim eski sistemim de hard disk mevcut hard disk almasam olurmu acaba?
Lütfen cevap verin.

Evet geldim cezam bitti.

SSD VE HARİCİ DİSK(HARD DİSK) EKLEMEK İSTESEM HANGİSİNİ EKLEYEYİM?

Sistem son kararım bu sizce iyimi?Eki Görüntüle 228804

fiyatı da çok tatlı 4333 tl
Everest kasa önermem rx 580 yerine rx 480 alınmalı ssd samsun 850 evo olmalı ayrıca vatan çok pahalı nanokatolog webdenal incehesap gibi sitelerde daha ucuza aynı parçalar alınabilir
@Neko hocam sizde bir sistem toplasanız iyi olur

Samsung Evo 750 ve 850 serilerine bakabilirsin. İhtiyacına göre 120 veya 240 GB al. RX480 ve RX580 arasında pek fark yok RX 580 almanı öneririm. Vatanda 480 Gaming X ile 580 Gaming X arasında 30 TL fark var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı