i5-8250U laptop çoğu oyunda kasıyor

Hasan_Usta

Femtopat
Daha fazla  
Selmalar bilgisayarım wins11 ve laptop fakat çoğu oyunda kasıyor veya bir sorun oluyor bu yüzden sevdiğim çoğu oyunu iade ediyorum kısıtlı oyunlar oynayabiliyorum.
Sistemimi görsel olarak koyuyorum anlayan arkadaşlar yardım ederse teşekkürler şimdiden.

IMG-20230630-WA0000.jpg

Daha fazla ozellik varsa nasıl bakicagimi bilgilendirirseniz onlari da atabilirim bu konularda biraz cahilim. (biraz değil bayağı cahilim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Olup olmadığını nasıl anlayabilirim
Aygıt yöneticisini aç. Görüntü bağdaştırıcıları kısmında intel hd graphic yazıyorsa ekran kartı işlemciden besleniyor dahili ekran kartı vardır. Amd yada Nvidia yazıyorsa harici ekran kartına sahipsindir.

Dosya Ekleri

• ss.JPG
    ss.JPG
    66,2 KB · Görüntüleme: 17
Oyun minimum 4 RAM ve GTX260 seviyesinde grafik bellek istiyormuş. Kasması bence normal. Ayarları düşürmeyi denediniz mi?

En düşük ayar yaptım gene de kastı.

Aygıt yöneticisini aç. Görüntü bağdaştırıcıları kısmında intel hd graphic yazıyorsa ekran kartı işlemciden besleniyor dahili ekran kartı vardır. Amd yada Nvidia yazıyorsa harici ekran kartına sahipsindir.
Hocam bunlar çıktı
IMG-20230630-WA0001.jpg

Hocam bunlar çıktı Eki Görüntüle 1841982
Dostum sen kullandığın laptobun modelini yazar mısın bakalım dahili mi harici mi ekran kartı var?

Dostum sen kullandığın laptobun modelini yazar mısın bakalım dahili mi harici mi ekran kartı var?
bu videodaki fps oranlarıyla kıyaslayın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harici ekran kartınız var bu güzel. Acaba sistem bakımı güncel mi? Termal macun fan temizliği filan yapıldı mı? Ram miktarınız ne kadar? Düzgün işlemler ile bazı oyunları 720p Low'da oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı