i5-8250U laptop çok yavaş çalışıyor

bacoen

Decapat
Daha fazla  
3 yıllık laptopa sahibim. 1 yıldır hantal çalışıyordu. Son 6 ayda ise açılması 10 dakikalara çıktı. Zaten ısınma sorunu aldığımdan beri vardı. En sonunda format attım. Değişen bir şey olmadı. Ne yapmalıyım?

i5-8250U
12 GB RAM.
GPU Intel UHD Graphics 620.

Piyasaların durumu belli de sizin durumunuzda belli yavasliktan siz şikayet ediyorsunuz çözümde belli ya laptopunuzu ya da depolamayı degistireceksiniz.

SSD çok büyük fark yaratıyor. 1 TB yerine 500GB alırsa işini görmesi lazım. İnsanlar 1 TB depolamayı nasıl tıka basa dolduruyor anlamıyorum bende zamanında 1 TB HDD'li laptop aldım bayağı oyun da yükledim 750-800 GB'ı hep boş olurdu..

SSD çok büyük fark yaratıyor. 1 TB yerine 500GB alırsa işini görmesi lazım. İnsanlar 1 TB depolamayı nasıl tıka basa dolduruyor anlamıyorum bende zamanında 1 TB HDD'li laptop aldım bayağı oyun da yükledim 750-800 GB'ı hep boş olurdu.

Benim 1 TB hard diskli laptopum var ve 856 GB boş😀😀😀

Laptoplarda işlemci değişemeyeceği için SSD takmaktan başka çare yok hocam. SSD takmalısınız.
Niye değişmiyor hocam? Bizim zamanimizda değişiyordu. (2007'den bahsediyorum)
Laptoplarda işlemci değişemeyeceği için SSD takmaktan başka çare yok hocam. SSD takmalısınız.
Şaka Maka yeni laptoplarda değişmiyor mu hocam?

Şaka maka yeni laptoplarda değişmiyor mu hocam?

Anakarta gömülü geliyor diye biliyorum.

Şaka maka yeni laptoplarda değişmiyor mu hocam?

Yeni laptoplara CD-ROM bile takmıyorlar SSD takmak bile sıkıntı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı