i5 8400 ve GTX 1060 ile Sistem Toplama

atako1907

Hectopat
Merhaba beyler yarın hayırlısıyla sistemin siparişini vereceğim. Son bir önerisi veya eleştirisi olan varsa yazarsa çok mutlu olurum.
Ekran kartı MSI GTX 1060 6GB 6VT V1 alındı (1709 lira)
Screenshot_20180412-215013.jpg

Son bir haftada işlemci ve kasadan toplam 260 TL zarara girdim ama İnventus'tan başka bir siteye de güvenemedim. İlk defa bu çapta online alışveriş yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinize sağlık sistem güzel olmuş, piyasayı bayadır takip etmiyorum F/P konusunda yorum yapamayacağım ama bu bileşenler sizi yarı yolda bırakmaz. Hayırlı olsun şimdiden.

Güvenebilirsiniz. Neden güvenmiyorsunuz? Bu bileşenler için toplam bütçenizi belirtin.
Sinerji ve incehesaptan yapilan alışverislerde iadede sorun çıkarttiklariyla ilgili bir algi olustu bende acikcasi. Kargo hasarı vb durumlar. Karma toplamak vardı aklimda ancak daha sonra vazgectim. Butce konusuna gelirsek 4400 TL gibi bir butceyle bitiyordu bu is ancak suan 4690 TL ye patliyor bu sekilde.
Bazı oyunlar Ultra ve High ayarlarda 8 GB RAM'den fazla istiyor haberiniz olsun eğer anlık takılma yaşarsanız bilinki RAM'in eksik olması

Sistemin kurulma amaci ağirlikli olarak CS GO ve PUBG. PUBG hakkinda çok fikir sahibi degilim ama CS GO 4 5 GB anca yiyor. Bu da beni zannediyorum yaza kadar rahat gotürur. Yazin HDD ram ve islemci sogutucusu takviyesi yapmayi düsünüyorum.

Elinize sağlık sistem güzel olmuş, piyasayı bayadır takip etmiyorum F/P konusunda yorum yapamayacağım ama bu bileşenler sizi yarı yolda bırakmaz. Hayırlı olsun şimdiden.
Tesekkür ederim sağolun.
Ekran kartı hariç tüm bileşenler için bu bütçe değil mi? Doğru anlamışımdır umarım.
Ekran kartı hariç eldeki bütçe 2700 civarı. Bu sistemi almak için biraz zorluyorum. Bir de monitor alacağım aklimdaki model BENQ XL2411

Farklı sitelerden alırsanız 2900 TL fiyata 16 GB bellekli sistemi elde edebiliyorsunuz.
Hangi parça hangi sitelerden toplanmali?
SSD'yi iptal edip RAM'leri acil 16 GB yapman lazım sonradan eklersin SSD.
Sistemde HDD yok farkettiyseniz. SSD cikarttip HDD eklemekten mi bahsediyorsunuz? Ramlerin her biri 500 TL

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı