i5 8500 bilgisayar macOS Mojave için uyumlu mu?

7400 RPM gibi bir hızda HDD alırsanız çok bir oyun yavaşlığı yaşayacağınızı sanmıyorum. Onun dışında Monterey imajı sanırım 16 GB belleklere yetmiyordu. İsterseniz deneyebilirsiniz ancak benim önerim 32 GB bellek kullanmaız olacaktır. Onun dışında Technopat'daki imajlarda zaten sisteminiz için gerekli EFI dosyası mevcut. Eğer o sorun çıkartırsa EFI oluşturabiliriz.
Tamamdır, teşekkürler.
7400 RPM gibi bir hızda HDD alırsanız çok bir oyun yavaşlığı yaşayacağınızı sanmıyorum. Onun dışında Monterey imajı sanırım 16 GB belleklere yetmiyordu. İsterseniz deneyebilirsiniz ancak benim önerim 32 GB bellek kullanmaız olacaktır. Onun dışında Technopat'daki imajlarda zaten sisteminiz için gerekli EFI dosyası mevcut. Eğer o sorun çıkartırsa EFI oluşturabiliriz.
Hocam macOS Sierra kurabilir miyim bu bilgisayara?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Sierra? Monterey kurabilirken neden bu kadar eski bir sürüm? Ayrıca iGPU kullanacaksanız Sierra sürümünde desteklenmiyor. Sadece desteği High Sierra ile başlamış. R7 240 ile evet Sierra kullanılabilir.

MacOS kurarken bana riskli geldi. Şu an Windows 10 1803 kullanıyorum hiç sorun yok. PC'yi riske atmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
MacOS kurarken bana riskli geldi. Şu an Windows 10 1803 kullanıyorum hiç sorun yok. PC'yi riske atmak istemiyorum.
MacOS kurmak neden riskli olsun? Ha Windows kurmuşsun ha macOS. İkisinin arasında hiçbir fark yok neredeyse. Ayrıca SMBIOS gibi şeyler BIOS'unuzu değiştirmez.

Geri
Yukarı