i5 8600K Sistem Toplama

Kasanın videolarını izledim gayet makul geldi. Diğerlerinden ne gibi eksisi olabilir ? Zaten kasayı bi koyucam belki 2 yıl oynamıyacak sıkıntı çıkarmadığı sürece. İçindeki güç kaynağını kaliteli aldım zaten. Diğerlerine bütçem yetmiyor. Şu an AMD kullanıyorum açıkcası pek memnun değilim onun için bu sefer intel deneyeceğim. Soğutucuyu değiştirdim zaten Cooler Master koydum son listede.

Kasanın videolarını izledim gayet makul geldi. Diğerlerinden ne gibi eksisi olabilir ? Zaten kasayı bi koyucam belki 2 yıl oynamıyacak sıkıntı çıkarmadığı sürece. İçindeki güç kaynağını kaliteli aldım zaten. Diğerlerine bütçem yetmiyor. Şu an AMD kullanıyorum açıkcası pek memnun değilim onun için bu sefer intel deneyeceğim. Soğutucuyu değiştirdim zaten Cooler Master koydum son listede.
Ekran kartini hangi model aldiniz sistemi alinca burada paylaşırmisiniz takip ediyorum bende

Şimdiden hayirli olsun dostum

Teşekkür ederim henüz almadım. Beklemedeyim hakkınızı helal edin o kadar emek veriyosunuz benim için. Araştırdım galax konusunda ön yargımı yendim bir sıkıntı çıkmazsa daha önceden belirttiğim sistemi alacağım.

Ürün TipiÜrün İsmiAdetBirim Fiyatı
İşlemciIntel Core i5 8600K 3.6 Ghz 9 MB 1151 V21272,95 USD + KDV
AnakartAsus Z370-P Prime 4000 Mhz(OC) 1151p V2 ATX1141,11 USD + KDV
BellekCorsair 16GB(2x8GB) Vengeance Lpx DDR4 3000mhz CL151181,60 USD + KDV
KasaDARK G-Storm Mid Tower ATX Gaming Kasa136,72 USD + KDV
Güç KaynağıAerocool KCAS 600W 80+ Bronze Aktif PFC Güç Kaynağı155,08 USD + KDV
İşlemci SoğutucuCoolerMaster MasterLiquid Lite 120mm Sıvı soğutma158,14 USD + KDV
[TBODY] [/TBODY]

Ara Toplam :2.937,29 TL
KDV Toplamı :528,71 TL
Genel Toplam :3.466,00 TL
Havale/EFT ile :3.431,34 TL
[TBODY] [/TBODY]

Ekran kartı Galax gtx 1080 OC olacak. Sistemi topladığımda fotoğrafları ile beraber yükleyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Ömrüm boyunca asus kullandım vede kullanmaya dikkat ettim. Msı da vardı aynı fıyat aralığında ama asusu seçtim. Ekol mü oldu acaba bende :) Daha bu sistem zor alıyorum SLI işi bana uzak gibi .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı