i5 9300H+GTX 1050 vs i5 8300H+GTX 1050 Ti

Gerçekten öyle değmez ama mevcut piyasa da bunlar normal kalıyor umarım en kısa sürede eski haline döner.

O zaman dediğiniz gibi yapayım, zaten haziran ortasına kadar bekleyecektim o tarihi Temmuz'a uzatirim artık.

Ben laptopta 7000 TL olan makineyi masaüstü olarak 3500 TL olarak buldum. Bence masaüstü bakın. İşlemci olarak AMD ekran kartı olarak ASUS tercih edin.

Ben laptopta 7000 TL olan makineyi masaüstü olarak 3500 TL olarak buldum. Bence masaüstü bakın. İşlemci olarak AMD ekran kartı olarak ASUS tercih edin.
Dediğinizde haklısınız en çok bu koyuyor ancak üniversite okuyorum ve yurtta kalıyorum her ne kadar sıklıkla eve gitsem de konumum sürekli değişiyor yazlarinida genelde şehir dışında geçiriyorum bir orda bir burda o yüzden masaüstü tercih edemiyorum

Dediğinizde haklısınız en çok bu koyuyor ancak üniversite okuyorum ve yurtta kalıyorum her ne kadar sıklıkla eve gitsem de konumum sürekli değişiyor yazlarinida genelde şehir dışında geçiriyorum bir orda bir burda o yüzden masaüstü tercih edemiyorum
O zaman ucuz bir laptop alın üniversideden mezun olunca alırsınız öğrenciyken 7 bine pc alınmaz :D

Hocam herkes istediği bilgisayarı almakta özgür, ama bana sorarsan bir laptop'a 5000 TL'nin üstünde para vermeyi mantıklı bulmuyorum.
Tabikide ben burda önerimi yazdım. Parası vardır alır ancak ben laptoplar bu kadar pahalıyken bu kdara para vermeyi mantıklı bulmuyorum.
7 bin verebilcek durum zaten yokta :D ama yinede almışken böyle rahat oyun oynayabilecek birşey almak istiyor insan
Dediğim gibi basit bir laptop alın eğer internet altyapınız iyiyse tabi. İnternetiniz iyi değilse iyi bir pc alın. Çünkü internetiniz iyiyse geforce now u kullanabilirsiniz.

Tabikide ben burda önerimi yazdım. Parası vardır alır ancak ben laptoplar bu kadar pahalıyken bu kdara para vermeyi mantıklı bulmuyorum.
Dediğim gibi basit bir laptop alın eğer internet altyapınız iyiyse tabi. İnternetiniz iyi değilse iyi bir pc alın. Çünkü internetiniz iyiyse geforce now u kullanabilirsiniz.
Yani 1650 li bilgisayarların eskisi gibi 5500 civarına düşmesini bekleyip onlardan alacağım sanırım.Onun dışında olmazsa 4000 civarında da laptop önerilerine açığım 😅

Bu laptop hakkında ne düşünüyorsunuz peki ? aslında ihtiyaçlarımı karşılayan bir laptop.

Dosya Ekleri

• IMG_20200507_142912.jpg
    IMG_20200507_142912.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 24
Yani 1650'li bilgisayarların eskisi gibi 5500 civarına düşmesini bekleyip onlardan alacağım sanırım. Onun dışında olmazsa 4000 civarında da laptop önerilerine açığım 😅

İyi gibi duruyor. FreeDOS olmasına takmayın. Ben bilgisayarımı FreeDOS olarak aldım. Yalnız PC'ye Win 7 kurmayı denemeyin çünkü USB 3.0 olduğu için Win7 onu desteklemiyor. PC aldığım ilk gün sinirden ağlayacaktım neredeyse. Sonra olayı çözdüm.

Geri
Yukarı