i5 9300H+GTX 1050 vs i5 8300H+GTX 1050 Ti

İyi gibi duruyor. FreeDOS olmasına takmayın. Ben bilgisayarımı FreeDOS olarak aldım. Yalnız PC'ye Win 7 kurmayı denemeyin çünkü USB 3.0 olduğu için Win7 onu desteklemiyor. PC aldığım ilk gün sinirden ağlayacaktım neredeyse. Sonra olayı çözdüm.
Zaten daha önceden de Windows kurmuştum şimdide sıkıntı olmaz o yönden bir derdim yok yani

İyi gibi duruyor. FreeDOS olmasına takmayın. Ben bilgisayarımı FreeDOS olarak aldım. Yalnız PC'ye Win 7 kurmayı denemeyin çünkü USB 3.0 olduğu için Win7 onu desteklemiyor. PC aldığım ilk gün sinirden ağlayacaktım neredeyse. Sonra olayı çözdüm.

Hocam biz ona 3.0 olmasından değil de yönetim ana motoru bileşenleri ve chipsetin Win7'ye göre optimize edilmemesinden kaynaklanıyor dersek daha doğru olur, çünkü şu an hala 3.0 bağlantı çıkışını destekleyen Ivy Bridge ailesi Win7'de çalışıyor.

Hocam biz ona 3.0 olmasından değil de yönetim ana motoru bileşenleri ve chipsetin Win7'ye göre optimize edilmemesinden kaynaklanıyor dersek daha doğru olur, çünkü şu an hala 3.0 bağlantı çıkışını destekleyen Ivy Bridge ailesi Win7'de çalışıyor.
Kusura bakmayın biraz bilgisizim zaten o yüzden biraz sıkıntı yaşadık. İyi ki internet var.

Son olarak birşey soracağım.mx 230 ile vega 8 arasında gözle görülür bir fark varmıdır ?

Çok yok ancak MX230 bir tık önde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok yok ancak MX230 bir tık önde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bende tam şimdi bu videoyu görmüştüm ayarlar hakkında bir bilgi belirtmemiş anladığım kadarıyla

Şöyle bir tane daha video buldum, neredeyse birbirine denk GPU'lar. Fark etmiyor fazla, fiyat olarak hangisi uygunsa onu almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı