i5 9300H oyunda 60 dereceyi görüyor

Ne demek 70-80 derece :D :D ben Ultra performans da sürekli kullanıyorum LoL Valorant tarzı oyunlarda 80 Warzone 2 veya GTA 5 tarzı ise 95-98 derecelerde geziyorum 45W TDP de :D

Aboo termal macun bakımını geçtim extra alta laptop soğutucusu alın bence.

Aboo termal macun bakımını geçtim extra alta laptop soğutucusu alın bence.
yok yok, sıkıntı çıkarmıyor MAX. Performans da o ısıları veriyor 45W da, gücü tatmin edici premier hariç :D zaten yılbaşında fiyatlar inş uygun olur ise Ryzen 9 5900HX veya Ryzen 5 5700HX model HP OMEN Düşünüyorum RX6600M modelli, soğutması sessizliği ve malzeme kalitesi vs. Olağan üstü tatmin edici cihaz.

+ Olarak Termal macun sıkalı 4 ay oldu MX4 sıktım ve (pomp out diyecekler gelmesin öyle bir sorunum yoktur.) eğer pomp out olsaydı ACER gibi 25W da 99 derece sabit verirdi :D

Yok yok, sıkıntı çıkarmıyor Max. Performans da o ısıları veriyor 45W da, gücü tatmin edici Premier hariç :D zaten yılbaşında fiyatlar inşallah uygun olur ise Ryzen 9 5900HX veya Ryzen 5 5700HX model HP Omen Düşünüyorum RX6600M modelli, soğutması sessizliği ve malzeme kalitesi vs. Olağan üstü tatmin edici cihaz.

+ Olarak Termal macun sıkalı 4 ay oldu MX4 sıktım ve (pomp out diyecekler gelmesin öyle bir sorunum yoktur.) Eğer pomp out olsaydı Acer gibi 25W da 99 derece sabit verirdi :D

Uzun süreli kullanımda sorun açıcaktır bu dereceler :D

Uzun süreli kullanımda sorun açıcaktır bu dereceler :D
H-Hocam 3 sene ama :D zaten satıcam 1 sene içerisinde. Normalde yükseltecektim Laptop u fakat şuan da 32" ekranı dik 2. ekran yaptım, yükseltmek yerine 1 ay sonra yani 06 ay başında Monitör ile PS5 alacağım kendi masama daha mantıklı geldi 6 ay daha götürür bu cihaz beni şuan da güncel oyunları oynatıyor 1650 ile :)
1684963553863.png

Sizin laptopu sağlam yapmışlar ya da size denk geldi :D
Biraz öyle oldu galiba, alanlarda 1 sene içerisinde elinde kalmış söylentilere göre :D Hala ilk günkü gibi canavar Warzone 2.0 gibi son çıkan oyunları bile oynatıyor hele Freesync 165HZ ekran takıyorum aşırı akıcı oynatıyor. Laptop ekranı 60HZ ve freesync değil ondan ufak kastırıyor oyunlarda ve renkleri soluk kalıyor yenilere göre, o sebeple doygunluk %50 den %100 e aldım :D

Geri
Yukarı