i5 9400F + 1660 Super sistem CoD Warzone FPS drop

İşletim sistemi
Windows 10

Eren Emlik

Decapat
8 GB RAM i5 9400F ve 1660 Super ekran kartına sahibim ancak oyunda düşük grafiklerde bile sürekli drop yiyorum bir anda 1 FPS'e düşüyor. Drop yemediğim zamanlarda ise 60 65 FPS civarında 2K monitörüm olmasına rağmen 1280x720 çözünürlükte oynuyorum kasmasın diye. Yardım edebilir misiniz nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

8 GB RAM i5 9400F ve 1660 Super ekran kartına sahibim ancak oyunda düşük grafiklerde bile sürekli drop yiyorum bir anda 1 FPS'e düşüyor. Drop yemediğim zamanlarda ise 60 65 FPS civarında 2K monitörüm olmasına rağmen 1280x720 çözünürlükte oynuyorum kasmasın diye. Yardım edebilir misiniz nasıl düzeltebilirim bu sorunu?
Warzone çok ram tüketiyor hocam. Yakın zamanda Dual Channela geçin derim.

Yani elli defa söyledik ama dinleyen yok. Bu oyun için 8 GB RAM yetersizdir. Lütfen oynadığınız oyunun sistem gereksinimlerine göz atın bir daha.

Call of Duty: Warzone oynamak için gereken minimum sistem özellikleri şunlardır:

İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit (SP1) veya Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
RAM: 8 GB RAM.
HDD: 175GB HD alanı.
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 veya Radeon HD 7950.
DirectX: DirectX 12 uyumlu sistem gerektirir.
Ağ: Geniş bant internet bağlantısı.
Ses kartı: DirectX uyumlu.
Minimum için önerilen gereksinim bu iken ekran kartı ve işlemcim önerilenden yüksek ve RAM yeterli görünüyor yoksa ben mi yanlış düşünüyorum?

Call of Duty: Warzone oynamak için gereken minimum sistem özellikleri şunlardır:

İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit (SP1) veya Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
RAM: 8 GB RAM.
HDD: 175GB HD alanı.
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 veya Radeon HD 7950.
DirectX: DirectX 12 uyumlu sistem gerektirir.
Ağ: Geniş bant internet bağlantısı.
Ses kartı: DirectX uyumlu.
Minimum için önerilen gereksinim bu iken ekran kartı ve işlemcim önerilenden yüksek ve RAM yeterli görünüyor yoksa ben mi yanlış düşünüyorum?

Minimum gereksinimdeki RAM karşılaması iyi bir oyun deneyimi sunacağı anlamına gelmiyor bilgin olsun. Oyunu 8 GB ile açabilirsin ama 16 GB ile stabil çalıştırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı