i5-9400F CPU fan önerisi

CoLD_WaR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI MAG vampiric 010M kasa ve i5-9400F CPU uyumlu fan tavsiyeleriniz nelerdir?
Bütçem maksimum 300-350 TL civarında. Ekstra olarak addressable RGB olan bir fan olursa çok güzel olur.
Kasada mevcutta Aerocool astro12 Pro 3 adet fan ve kasanın egzoz fanı bulunuyor.

Önerim Arctic Freezer 34. Soğutma performansı mükemmel ancak RGB bulunmuyor.

RGB kasa içerisinde nasıl göründüğüne dair bir SS bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• f93341e8-319d-4d1b-97fd-620f037662c0.jpg
    f93341e8-319d-4d1b-97fd-620f037662c0.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 108
Önerim Arctic Freezer 34. Soğutma performansı mükemmel ancak RGB bulunmuyor.

RGB kasa içerisinde nasıl göründüğüne dair bir SS bırakıyorum.

Teşekkürler. Peki gürültü seviyesi konusunda bilginiz var mı?

Teşekkürler. Peki gürültü seviyesi konusunda bilginiz var mı?
Rica ederim, ben bu üründen dolayı ses ya da soğutma yönünde bir şikayet görmedim, duymadım. İşinizi fazlasıyla görecektir. RGB olsun diye dandik ürün almanın mantığı yok. Bu arada termal macun ve gerekli aparatlar kutu içerisinde geliyor.

Ürünü aldım. Kullanmaya başladım hatta biraz da test ettim. Genel olarak ses konusunda sorunsuz bir ürün. İşlemci %100'deyken 62 dereceyi aşmadı bu da gayet makul bir değer. Almak isteyen arkadaşlar olursa gönül rahatlığıyla alabilir bence. Ayrıca üzerinde gelen fanlar Arctic Bionix P120 gayet performanslı bir fan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı