I5 9400F için 7500 TL'ye kadar GPU önerisi

Bütçe
6000-7500
Arkadaşlar bilgi vermek adına yazıyorum, Adobe kullanacaklar için. 2060 aldım ve render konusunda muhteşem diyebilirim. NVIDIA ile Adobe'un yeni serileri için birlikte çalıştıklarını duymuştum ve doğru. AMD de mesela CUDA desteği olmuyor, ne yaptıysam olmadı aancak "NVIDIA ile CUDA desteği oldu ve PC'yi AMD ekran kartına göre 4-5 kat gömlek üstün yaptı. Oyun için bir şey diyemem bahsettiklerim, Adobe Premiere, After Effects, Media encoder, animator programları için.
Hepinize ilgiliniz için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun hocam keşke ben de RTX 2060 alsaydım ama bir yandan sistemime MacOS'ta kurmak istiyordum o yüzden RX 6600 aldım. Güle güle kullanın.

Arkadaşlar bilgi vermek adına yazıyorum, Adobe kullanacaklar için. 2060 aldım ve render konusunda muhteşem diyebilirim. Nvidia ile Adobe un yeni serileri için birlikte çalıştıklarını duymuştum ve doğru. AMD de mesela Cuda desteği olmuyor, ne yaptımsa olmadı aancak "Nvidia ile Cuda desteği oldu ve pc yi AMD ekran kartına göre 4-5 kat gömlek üstün yaptı. Oyun için bir şey diyemem bahsettiklerim, Adobe Premiere, After Effects, Media Encoder, Animator programları için.
Hepinize ilgiliniz için teşekkür ederim.
Hocam biz teşekkür ederiz. Tekrardan Hayırlı olsun, Allah Kazasız belasız kullanmayı nasib etsin

Geri
Yukarı