i5 9400F için uygun fan ve macun önerisi

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Fc5'te işlemci sıcaklığı 72-73'lere çıkıyor. Üzerinde ki stok fanı ve macunu değiştirmek istiyorum. Uygun fiyatlı fan ve macun önerilerinize açığım. Vatan Bilgisayar olursa sevinirim. Yoksa problem değil. Teşekkürler.

Fc5'te işlemci sıcaklığı 72-73'lere çıkıyor. Üzerinde ki stok fanı ve macunu değiştirmek istiyorum. Uygun fiyatlı fan ve macun önerilerinize açığım. Vatan Bilgisayar olursa sevinirim. Yoksa problem değil. Teşekkürler.
Ben bu soğutucuyu kullanıyorum ve ağır oyunlarda, ağır yükte bile en fazla 65 dereceyi gördüm. Normal yükte 50 - 55 derece. Boştaysa 37-40 arası değişiyor. Şuan stokta yok ama bulabilirsen güzel olur. Daha üstü olarak;
Bu modeli de var.

Önermem. Buyrun. Bu konudaki mesajları sonuna kadar okuyun.

@passat sizi dinliyorum hocam.

Son düzenleme:
72-73 dereceyse bu çok iyi bir sıcaklık. 80 Üstünü geçerse dediklerinizi alın. Yine de kardeşim sanane, benim param var ve alacağım dersen;

72-73 dereceyse bu çok iyi bir sıcaklık. 80 Üstünü geçerse dediklerinizi alın. Yine de kardeşim sanane, benim param var ve alacağım dersen;
Evet, termal macun gayet iyi ama M200 önermiyorum. Yukarıda attığım konunun mesajlarını okuyabilir misiniz hocam? M200 diye bildiğimiz soğutucunun Izoly'den bir farkı yokmuş.

Geri
Yukarı