i5 9400F sisteme Monterey EFI uygun mu?

Seagate'in hard diski.

Ama bence hata orada değil confiğimde sorunlar varmış bu siteye göre bence bunları çözersek çözülür config kontrol sitesi.
Configinizde hatalar fazla gibi gözüküyor. Mesela bu sitede eğer sizin config dosyanız var ise gözükenlere göre "Drivers" klasöründe "OpenRuntime" "HFSPlus" gibi gerekli dosyaların hiçbiri bulunmuyor gibi (veya tanıtılmamış). Sanırım EFI dosyasını kendiniz yaptınız değil mi? Eğer öyle ise direk Technopat'taki imajların içindeki EFI dosyasını kullanın. İnternetten config dosyası kullanırsanız EFI dosyasına uyumlu olmaz ise sorun çıkma ihtimali var. Bunun dışında birkaç tane de farklı yerlerde hatalar var ve bunları da normalde açmanız gerekiyor. Bundan dolayı eğer olursa hazır bir EFI olmaz ise EFI dosyanızı oluşturuyorsanız "config" dosyasını biraz daha kontrol etmeye çalışın bu yazılara göre.

Configinizde hatalar fazla gibi gözüküyor. Mesela bu sitede eğer sizin Config dosyanız var ise gözükenlere göre "drivers" klasöründe "openruntime" "hfsplus" gibi gerekli dosyaların hiçbiri bulunmuyor gibi (veya tanıtılmamış). Sanırım EFI dosyasını kendiniz yaptınız değil mi? Eğer öyle ise direk Technopat'taki imajların içindeki EFI dosyasını kullanın. İnternetten Config dosyası kullanırsanız EFI dosyasına uyumlu olmaz ise sorun çıkma ihtimali var. Bunun dışında birkaç tane de farklı yerlerde hatalar var ve bunları da normalde açmanız gerekiyor. Bundan dolayı eğer olursa hazır bir EFI olmaz ise EFI dosyanızı oluşturuyorsanız "Config" dosyasını biraz daha kontrol etmeye çalışın bu yazılara göre.

Technopat'ın EFI'si hiç boot etmiyordu buradan biri verdi şimdi en azından boot ediyor.
Configinizde hatalar fazla gibi gözüküyor. Mesela bu sitede eğer sizin Config dosyanız var ise gözükenlere göre "drivers" klasöründe "openruntime" "hfsplus" gibi gerekli dosyaların hiçbiri bulunmuyor gibi (veya tanıtılmamış). Sanırım EFI dosyasını kendiniz yaptınız değil mi? Eğer öyle ise direk Technopat'taki imajların içindeki EFI dosyasını kullanın. İnternetten Config dosyası kullanırsanız EFI dosyasına uyumlu olmaz ise sorun çıkma ihtimali var. Bunun dışında birkaç tane de farklı yerlerde hatalar var ve bunları da normalde açmanız gerekiyor. Bundan dolayı eğer olursa hazır bir EFI olmaz ise EFI dosyanızı oluşturuyorsanız "Config" dosyasını biraz daha kontrol etmeye çalışın bu yazılara göre.

Open runtime EFI tanıtılmış ama orada tanıtılmamış görünüyor.

Technopat'ın EFI'si hiç boot etmiyordu buradan biri verdi şimdi en azından boot ediyor.

Open runtime EFI tanıtılmış ama orada tanıtılmamış görünüyor.
Bu EFI dosyasını size veren arkadaş keşke bazı config için ayarlar yapsaymış. Bildiğin sadece kext dosyalarını koymuş gibi. Bu arada imajların içindeki EFI dosyasında hangi hatayı alıyorsunuz? OpenRuntime o zaman sanırım config için tanıtılmamış. Bunu da düzeltmeniz de fayda var.

Bu EFI dosyasını size veren arkadaş keşke bazı Config için ayarlar yapsaymış. Bildiğin sadece kext dosyalarını koymuş gibi. Bu arada imajların içindeki EFI dosyasında hangi hatayı alıyorsunuz? Openruntime o zaman sanırım Config için tanıtılmamış. Bunu da düzeltmeniz de fayda var.

Hocam biraz yardım edin nasıl olacak ben de tanımlı görünüyor ama orada hatalı diyor.
Bu EFI dosyasını size veren arkadaş keşke bazı Config için ayarlar yapsaymış. Bildiğin sadece kext dosyalarını koymuş gibi. Bu arada imajların içindeki EFI dosyasında hangi hatayı alıyorsunuz? Openruntime o zaman sanırım Config için tanıtılmamış. Bunu da düzeltmeniz de fayda var.

Yardım eder misiniz? Çoğunu yaptım. EFI olmasına rağmen eksik diyor.

Hocam hiçbir yerde yardım etmıyorlar ben bu EFI'yi nasıl düzelteceğim sizin Technopat'taki EFI'de bende çalışmıyor.
Hocam merhaba galiba takılma nedenini buldum Bluetooth'la ilgili bir hata galiba acaba bu sorunu nasıl çözerim acaba.
20211022_175904.jpg
20211022_175910.jpg
20211022_175913.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı