i5 9400F ve RTX 2060 sistem toplama

Bora43657

Centipat
Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Şu an böyle bir bilgisayar topladım. Sizce güzel mi? Bu bilgisayarda GTA 5 falan kasmadan oynanır mı?
  • CPU Intel Core I5 9400F
  • ASUS Prime B365M-A
  • RTX 2060 Ventus
  • Corsair 16 GB RAM
  • Toshiba 240 GB SSD
  • Seagate HDD 3 TB
  • AOC P270SH 27" 5ms (Analog+HDMI)
  • FSP FSP700-60AHBC 700W 80+ PFC Aktif Power Supply
  • Everest Rampage KM-R7 Oyuncu Klavye Mouse

Son düzenleyen: Moderatör:
3TB HDD fazla değil mi? Toshiba SSD'ler de sağlık sorunu var, Crucial SSD'leri öneririm. Kasa olarak Vatan'dan alacağınız için Corsair Spec serisine bakabilirsin. R6 gibi oyunlar oynuyorsanız 1ms monitör öneririm.

Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Şu an böyle bir bilgisayar topladım. Sizce güzel mi? Bu bilgisayarda GTA 5 falan kasmadan oynanır mı?
  • ASUS Prime B365M-A
  • RTX 2060 Ventus
  • Corsair 16 GB RAM
  • Toshiba 240 GB SSD
  • Seagate HDD 3 TB
Guzel sistem ancak SSD olarak Corsair MP510 dusunmenizi tavsiye ederim. Ayrica Mouse u da Corsair dusunebilirsiniz. Sahsimca daha kullanisa yobelik ve komforlu.

Guzel sistem ancak SSD olarak Corsair MP510 dusunmenizi tavsiye ederim. Ayrica Mouse u da Corsair dusunebilirsiniz. Sahsimca daha kullanisa yobelik ve komforlu.
teşekkür ederim ben bu sistemi aldım ama harddisk kimde 2.72 tb yazıyor ben onu tam çözemedim 2.tb 72 gb mi demek bu 2 tb 720 gb mi demek anlamadım
Ciddi sormadınız umarım. Güzel sistem Everest set hariç.
evet ciddi sordum neden öyle dedinizki:)
3TB HDD fazla değil mi? Toshiba SSD'ler de sağlık sorunu var, Crucial SSD'leri öneririm. Kasa olarak Vatan'dan alacağınız için Corsair Spec serisine bakabilirsin. R6 gibi oyunlar oynuyorsanız 1ms monitör öneririm.
almışken 3tb harddisk alıyım dedim ondan bu sistemi aldım ben ama sdd olarak toshiba aldım umarım ilerde bozulma gibi bir sorunu olmaz sdd nin

teşekkür ederim ben bu sistemi aldım ama harddisk kimde 2.72 tb yazıyor ben onu tam çözemedim 2.tb 72 gb mi demek bu 2 tb 720 gb mi demek anlamadım

evet ciddi sordum neden öyle dedinizki:)

almışken 3tb harddisk alıyım dedim ondan bu sistemi aldım ben ama sdd olarak toshiba aldım umarım ilerde bozulma gibi bir sorunu olmaz sdd nin
Yanlis bilmiyorsam bir miktari sistem kullanimina ayrildigindan dolayi olmasi lazim

• ASUS Prime B365M-A
  • RTX 2060 Ventus
  • Corsair 16 GB RAM
  • Toshiba 240 GB SSD
  • Seagate HDD 3 TB
Merhaba ramlar 2666 MHz mi aldinz ?
Ciddi sormadınız umarım. Güzel sistem Everest set hariç.
Merhaba asim bey i5 9400f serisi rtx 2060 larda 8 GB ramle darboğaz yaparmı ? Birde sdd siz almayı düşünüyorum HDD katiracam sadece

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı